bugün

kesinlikle olumlu olan etkidir. fransızca'nın yumuşaklığı, kulağa hoş gelen tonu, telaffuzu ve fransızca konuşabilenin az olması kızlara çok çekici ve romantik gelmektedir.
bir kız hadi fransızca konuş dediğinde, erkek fransızca ana avrat küfretse bile kıza o anda, kızın tepkisi "aayyyy ne romantik olur".. ki yaşanmıştır.. * *
kesinlike işe yaramaktadır.

+bonjour mademoiselle
-ahhh çok tatlı ne zaman sevişecez
acayip etkileniyorlar.
örnek vereyim.

erkek: joule passe puble jotuan?
kız: hemen veriyorum hemen.
dil bilme dışında bir süksesi yoktur. bilen arkadaşım var ama hep eli ile flört ediyor.
fransızcanın aşk dili olarak da geçmesinden dolayı etkisi büyüktür.
tereyağı gibi erirler.
yoktur, belki olan potansiyeli açığa çıkarır.
fransızca bilen biri olarak söylüyorum ki saçmalıktır. en azından benim çevremde çoğu kişi bildiği için öyle. aşk dili felan olduğu da yalan. kimse çıkıp da jane birkin gibi konuşmuyor fransızcayı. aksan yapmak da bi yere kadar sonra sıkılıp "r"leri üzerine basa basa söylemek sadistçe bir zevk vermeye başlıyor.

mersi anam.
'Kızlar geç boşalır' önermesini çürüten etkidir.
kus dili olarak bilinir.
almanca kopek dili.
japonca kedi dili
yok böyle bir şey. fransızca öğrenmekteyim ve bi kıza fransızca bir şeyler dediğimde en başta hoşlanmıştı ama baya baya konuşunca kız yanımdan koşarak uzaklaştı. sorun bendedir belki.
Fransızca domal diyebildigimiz gün oldugumuz gündür.
Kankisiyle beraber istiklalde yürürken "kız beni kesti gördün mü" diye zorla kendini kankisine yakışıklı ilan ettiren şoparlarca savunulan etkidir. 3 ezber cümle yaptınız da don juan mı oldunuz amk?

Not:objektif bir gs taraftarı fransızım, gs lisesi mezunuyum, almancam ananızdili seviyesinde.
yüksektir. fransızca kızları gerçekten etkilemektedir. telaffuzunuz iyiyse etkilememesi için herhangi bir sebep yoktur. ne söylediğiniz önemsizdir.

not: fransızca okuyorum.

(bkz: based on a true story)
sadece fransızca'yla alakalı olsa keşke. ben suudi arabistanda doğan büyüyen bir insanım. yçs ile sınava girip rahatlıkla üniversite kazandım kontenjan bolluğundan(artık kaldırıldı merak etmeyin).

okulda fakültede benim gibi yçs'den gelen arkadaşlarla hemen tanışır arkadaşlık yaparız. bunlardan biri de fransadan gelen bir arkadaşım. bizim türk kızlarının genel olarak yurt dışından gelenlere olan ilgileri zaten var. ben de iş değil de öylesine muhabbet olsun diye yeni tanıştığımız bir hanımefendi olunca söylerim ben arabistandan geldim ama bu fransadan geldi ha.. derdim. kızı tanıyan benim tabi arkadaş sonradan dahil olur muhabbete. bunu yapar ve tepkiye bakardım ve bi yavşama farkettim kızlarda fransaya doğru sonra fransadan gelen çocuk playboy oldu ben züğürt kaldım.
Fransızca'nın kaba olduğunu iddia eden atarlı ulusalcı şikecilere dert olmuş etkidir.
gerçekten aşırı bir etki söz konusudur mesela.

erkek: tuzyue fuslæ kacimiushi hiamınia.
kız: tam anlayamadım?

erkek: tuzu fazla kaçmış diyorum amk murt murt. *