bugün

(bkz: ironi yaptım yer misin)

sebeplerinden biri, fransızların kendi ülkelerinde aşırı milliyetçi davranmalarından ve aksanı söyleyemediğiniz takdirde bile sizi dışlamalarından ötürü olabilir. veya aynı durum ingilizce konuşmaya kalkıştığınızda da olabilir. ne bileyim.
(bkz: nerdi o eski troller)

(bkz: bluevelve den trolluk dersleri)
fransızca bilmeyenleri ezmemden kaynaklanan durum olabilir.
fransızca bilmemek eziklik vermez. ezik olan ingilizce bildiği halde sorunuza fransızca cevap veren fransızlardır. her zaman almanlara karşısında ezilmişler ve o eziklik genlerine işlemiştir.avrupa birliği fransayı almanların hışmından korumak için kurulmuştur.
dünyanın en ezik milleti fransızlardır. 2016 avrupa kupasına ev sahibi olabilmek için yaptıklarına bakarsanız daha iyi anlarsınız..
(bkz: fransızları fazla abartmak)
fransizca bilmenin verdigi karizmanin istem disi bilmeyende yarattigi durum olabilir. çok saçma yahu ispanyolca bilmemenin verdigi pismanlik gibi birsey oldu bu.
biliyoruzda fransizca ne oluyor?

(bkz: fransizca biliyorum evet)
fransızca konuşulan bir ortamda meydana gelen duygudur.

fransızca'ya fransız kalmak gibi bir şeydir. *
(bkz: bir monşerimiz eksikti)
(bkz: yok böyle bir şey)
ayrılsakta beraberiz fransızcasını konuştuğunuzdaki toplumda yaşadığınız eziklikle aynıdır. (bkz: o mondüö) (bkz: jönepasibuple)
keny arkana'yı anlamamakla başlayan duygudur.
hiç duyulmayan ezikliktir. * * * *
yabancı birinin türkçe bilmemesinin verdiği eziklikle eşit olan ezikliktir. madem konuşulcak karşılıklı asil duyguların insanı asilliğini göstersin öğreniversin türkçe.
hiç ihtiyacın olmuyorsa hissedilmeyendir.
(bkz: tra bien)
(bkz: ne diyon yeğen)
(bkz: je fais pitier) valla rezil ediyor. croissant istemek istiyorum ya.
hamd olsun yaşamadığım ezikliktir.
Hamdolsun yaşadığım ezikliktir. Hay Allah'ım. Kendimi ikinci el Cherry sahibi gibi hissediyorum amk.
Çük burkan hede. Evet.