henüz yeni dönüp sözlüğe giriş yapabildiğim bir seyahattir. üyeliğim uzun süredir vardı fakat entry girmeye iki gündür başlayabildim. çok güzel kızlarla tanışıp kaynaştım oralarda. fransız kızlar sizi seviyorum!

daha uçağa binerken beni nasıl bir şeyin karşılayacağını anlamıştım zaten. ya hu bir baktım fularlı felan gay tipli adamlar var uçakta. şüphelendim ulan yakışıklıyız arkayı kaptırmasak bari diye ama allahtan damarlarımda dolaşan asil türk kanı imdadıma yetişti kendimi cesur hissettim birden.

tabii asıl dikkatimi çeken husus uçaktaki fransız insanların sürekli beni seyretmesiydi. buğday rengi tenim, kahverengi parlak gözlerim ve inanılmaz kaliteli kıyafetlerimle gene tüm dikkatleri üzerime çekmeyi başarmıştım.

uçaktan indiğimde hemen bavullarımı felan alıp bir otele yerleştim. benim gibi birinin hayatta hızlı olması lazım çünkü düşünsenize havaalanında fransız kızların bir anda üzerinize atlamasını istemezsiniz herhalde derken lobide bekleyen fransız kızlar bir anda fransızca nidalar atarak, birbirlerini dürterek beni işaret etmeye başladılar.

işte şimdi hapı yuttuk dedim fakat o da ne! o kalabalık grubun içinde tam bir asil fransız kızı vardı. bundan önce japonya, italya gibi ülkelerede gitiştim fakat böyle güzel bir kız görmemiştim. hemen kalabalığın arasından yanına yaklaşıp bir kaç soru sordum. allahtan ingilizce biliyormuş cevaplayabildi.

-isminiz aphrodite olmalı?
+yo hayır ismim x.(ismini vermek istemiyorum zavallı kızın)
-peki güzel bayan. fransa'da çok aşığınız olmalı.
+evet fakat sizin kadar romantik ve yakışıklısı şimdiye kadar hiç olmadı!
-taşıdığım asil türk kanı gereği doğamda var bu yakışıklılık.
+gerçekten türk müsünüz?
-elbette. bu kadar yakışıklı birinin başka milletten çıkmasını beklemezdiniz sanıyorum?
+bu arada isminiz nedir?
-caar.
+ne hoş bir isim bu. sizinle eiffel kulesinde romantik bir akşam geçirmek istiyorum ne dersiniz?
-malesef güzel bayan. sizi kırmak istemem fakat türk kızlarına ihanet etmiş olurum. asil türk kanı taşıyan bireyler sadece diğer asil türk kanı taşıyan bireylerle flört etmelidir.
+anlıyorum ve siz türkleri çok kıskanıyorum.
-üzülmeyin elbet bir gün fransa'da türk toprağı olur. o zaman sizle flört edebiliriz.
+o günü sabırsızlıkla bekliyorum caar!

arkamı döndüm ve otel odasına girip fransız kızlarını düşündüm. ne garipler ya hu! hiç asil türk kanı taşıyan erkek görmemişler.

Yazık.

bir türk için çok zor bir seyahat gerçekten.
bu ne görgüsüzlüktür.
(bkz: koşun millet maldanadamın ikiz kardeşi gelmiş)
(bkz: maldanfake)
bir gün gerçekleştirmek istediğim eylem. kibirli fransız erkeklerinden sıkılmış kızlara türk kanı taşıyan bir erkek olarak kucak açma fikri beynimin her bir hücresine işledi azizim.
(bkz: maldanadam was here)