bugün

sezon sonundan önce olması imkansız durumdur.
hayal ürünüdür. ama kovulmalıdır o ayrı konu.
yazık olacaktır.
adnan polat ve adnan sezgin gitmeden takımın başına kim gelirse gelsin sonuç bu olacaktır.
frank takviye isterken onu susturanlar gelecek teknik direktöre farklısını yapmayacaktır.
elde kadro bu kadar kötü oynamazdı. tüm maçları takip eden birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki defans üzerinde iki dakka çalışılmıyor. bir an önce gitsin de bizde kendisi de kurtulsa.
gerçekleşmesini istemediğim durum. ne olursa olsun o rijkaard. ona güvenilmeli destek olunmalı fırsat verilmeli. herşey onun hatası olamaz.
artık olması gerekendir. her boku transfer yapılmamasına bağlayarak çok bile durdu.
imkansızdır. tazminatını almadan hayatta gitmez. tazminatını alırsa da zaten kovulmuş olur. istifa hayal yani gençler.
artık olması gerekendir , ama adnanlar'ın toplam ekibe 6 milyon euro verecek g.tü olmadığı için gerçekleşmeyecek olandır .
(bkz: daha karpuz kesecektik)
gerçekleşmesini bir fenerbahçeli olarak istediğim olaydır.
Gerçekleşmesi pek olası gözükmeyen olay.
kendinizi rijkaardın yerine koyun, geldiğinde söylemiştim, onun galatasaraya daha çok ihtiyacı var diye.. kendini ispat etmesi gerekiyordu.. şimdi haddinden daha fazla ihtiyacı var galatasaraya ve bırakmayacaktır.. Ama bırakmaması demek, başarılı olacağı anlamına da gelmiyor..
Birşey biliyorsam, türk takımlarında bu denli kötü gidişlerde teknik direktör değiştirmeden gidişat son bulmaz.. rijkaard şu anda herkesin ağzında sakız, bundan sonra arka arkaya 6 maç kazansa, gitse birde kadıköyde feneri yense de eleştirilmeye devam edecek ve rijkaardın psikolojisinin bunu kaldırmaya yetmeyeceği açıkça gözüküyor. Yani tarihin futbol anlamında en başarısız döneminde olan ve asıl bu işin sorumlusu olan yönetim kendine kurban olarak rijkaardtan başkasını seçemez ve rijkaardı gönderir.

Yeni stada yeni hocayla başlanıcağını tahmin ediyorum.
sezon sonundan önce olmayacak şey, valla bak.