bugün

Büyük bir ihtimalle mercek hatası sebebiyle fotoğraflarda çirkin çıkmaktadırlar. Ya da makineye karşı en pis pozlarını verirler.
bu talihsiz durum karşısında resmi silmeye çalışmakta yada başkasının makinesinde olduğundan sesini çıkaramamaktadır. kısmetinin kapanma gibi bi şansı yotur zaten o boşta kalmaz.
fotojenik olmayan kızlardır.
eğer cam açmazlarsa msn aşkları uzun sürmez.
fotoğraflarda güzel çıkan çirkin kızdan iyidir.
"acaba benim mi gözüm bozuk?" diye düşündürür insanı.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
birde bunun fotograflarda güzel olup gercekte cirkin olanlari vardir ki, daha kötüdür.
fotoğraflarda çirkin çıkan taş gibi kızlar iyi kızlardır.
Benim hikayem bunun erkek versiyonu olacak ama başlık israfı yapmamak için buraya yazıyorum.

Karlı bi kış akşamı işte karda yürümek nebiliyim müzik dinlemek için evden bayâ uzakta inmiş yürüyorum. Böyle derinlerde duygusal romantik taraflarım da vardır, ehehe o sırada katatonia dinliyorum işte başım önde giderken birde ne göreyım karların arasında bana göz kırpan kırmızı bi bı kart, paso gibi bi şey telefonun ışığını tutarak baktım ki bu ünili bi arkadaşımızın öğrenci kartıydı arkadaşlar cocuğun resmi var ama nasıl şişko nasıl çirkin nasıl meymenetsiz çocuğum olsa eldivenle severim yani o derece, neyse aynı zamanda da banka kartıydı
dur dedim bunun sahibini bulurum ben insanlık ölmedi, attım cebe. Böyle iyi kalpliliklerimde vardır ehehe neyse gittim eve aradım dedim böyle böyle falan filan beyfendiye numaranızı verebilir miyiz dedi müşteri temsilcisi aman dedim ya ver gitsin bizi de hep şişko çirkin pislik iğrenç herifler bulur zaten.
Aradı buluşmak için sözleştik. Ertesi gün oldu ben istemeye istemeye buluşacağımız durağa gidiyorum.
Gözüm idiot birilerini arıyor böyle biri geldi yanıma siz melike x?! Bi seyler dedi ama ben koptum arkadaşlar o dakika da yani bi insan bu kadar mı tatlı bu kadar mı cool bu kadar mı güzel yüzlü olur bu kadar mı güzel gülümser ya aklım hayalım almıyor, bi ara aklımdan yanlış kişı mi diye geçirmedim de değil. ben başka diyarlara gidip kafamı dağlara taşlara vuruyordum ki hayalimde, çocuğa kimliğini vermem gerektiği aklıma geldi. Ve verdim ve bir ceylan gibi
seke seke gitti. Sonra da bi çılgınlık yapıp aramamak için arama kayıtlarından numasını da sildim nitekim türk kızıyım ilk adımı karşı tarafın atması gerekli ehehe bu da böyle bir anımdır.
ne yazık ki şanssız kızdır.sosyal ağlara resim koyamaz.aile resimlerinin hiçbirinde olmaz.
kamera karşısında gerilir.