bugün

bu seferkine ses etmeyeceğim olan ihbardır. türk olupta bu resimleri yayınlayan haindir. video linkini veren hain oğlu haindir, esas düşmandır. bunun çoluğu var çocuğu var. ne deriz biz onlara hiç düşünen oldu mu?
Düşünsenize Işid 2 amerikan askerini yakıyor. Obamacılar hemen sansür gelmesini istiyor. Paylaşmayın diyorlar.

Geri kalan amerikalılar da yutuyor bunu ?!?!
kardeşler, yapmayın, etmeyin. bu aşağılık videonun yayılmasından bahsediyorum. nice şehit anaları var, eşleri var, çocukları var, vicdan teli son zamanlarda iyice gerilenler var.

gösterince rahat edecekse tüm linkleri paylaşayım uzunu kısası ile ama bu bir insana yapılacak en büyük işkencedir, insanlığınıza ihanettir.

oldu ki paylaştınız ve ceza aldınız. canınız mı yanacak? yakacaklar mı sizi cayır cayır? canınızı mı alacaklar? hayır. ama toplumda infial olur, önümüzü zaten göremiyoruz toptan bir anlığına kör oluruz.

bu mudur yani istenilen? nereye gideceğini bile bilmeden atıp tutup eksiliyorsunuz mantar sosyologlar sizi!

siktirin gidin annenize kardeşinize çocuğunuza seyrettirin o zaman delikanlılar!
hain diye neyi, ne demek istediğimi o zaman anlarsınız.

saddamın idamı değil ulan anlamıyor musunuz? bizim askerler bunlar! daha neyi anlatmaya çalışıyorum ki?!

boş ya boş... hem de bomboş...
madem yalan olay neden bu ihbarlar?

ulan haberlerde yalan video denerek dahi haber geçmedi.

bu kadar mı ruhsuz olunur?
" ViDEOYU TEKRAR TEKRAR iZLEDiM. BAKIN ARKADAŞLAR EĞER BU ADAM BiR ŞEYLERi UYUŞTURUCU ETKiSiYLE SÖYLESE SAKiN HAREKETLER SERGiLER. BU ŞEKiLDE PARMAĞIYLA SÖYLEDiKLERiNi DAHA DA VURGULAMAYA ÇALIŞMAZ. ZORLA SÖYLETSELER DE PSiKOLOJiK BASKI KURSALAR DA AYNI ŞEY GEÇERLiDiR.
BiRAZ EMPATi KURUN. SiZ TÜRK ASKERiSiNiZ IŞiDiN ELiNE DÜŞÜYORSUNUZ VE SiZi YAKACAKLAR. TSK BiZi KURTARMAYA GELMEDi Mi DERSiNiZ, YOKSA VATANINIZA ORDUNUZA SON NEFESiNiZDE BiLE SAHiP Mi ÇIKARSINIZ? HADi UYUŞTURUCU VS. DiYELiM. ÖYLE OLSA SADECE SiZE SÖYLETiLENLERi SÖYLEYiP ÖLMEYi BEKLEMEZ MiSiNiZ?
BURDA HEPiMiZiN KAYGISI AYNI. O YÜZDEN KÜFÜR ETMEDEN iNSAN GiBi GÖRÜŞÜNÜZÜ BELiRTiN. BAŞTAN SONA KURGU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. SIRF YAKIN ZAMANDA BU ACILARI ÇOKÇA YAŞADIĞIMIZ iÇiN KOLAYCA "YOK YA TÜRK ASKERi DEĞiL BUNLAR" DiYEMiYORUM..."
milli hassasiyet ve/veya insanlık olaydı amaçları tartışılabilinirdi.

ama amaç yeni dünyacı pisliklerin çıkar ve emirleri doğrultusunda türk çocuklarını suriye bataklığına gömen akp'nin bu faciayı hasarsız atlatması ve araplara duyulan geleneksel (ve çok haklı sebepleri olan) nefretin alevlenmesini engellemek olunca insanın midesi bulanıyor.

kaç günlerdir şehitler üzerinden başkanlık propagandası yapan siyasilere ve yandaş basına da kelime edeydiler belki samimiyetlerine inanırdık.

şehit ailelerine bu kadar düşkündüyseniz sizin reis'in dava açıp, mahkum ettirdiği şehit babasına sahip çıkaydınız.

http://www.gazetevatan.co...apis-cezasi-82045-gundem/
ışid sempatizanlarını ihbar et şeklinde cevap verilesidir. kimi koruyorsunuz hala, akıl alır gibi değil. kendi cehenneminizde yanın.
Sen görmeyince gerçekler değişiyor mu? Devekuşu olmaya ne meraklısınız ya.

A haberde her gece 15 temmuzda öldürülenleri gösteriyor. Onların aileleri tekrar tekrar izlerken üzülmüyor mu? Onların duygularını neden düşünmüyorsunuz? Çünkü iki yüzlüsünüz.
insanları şikayetle korkutmaya alışmış aciz Aktroller yine iş başında, biz askerlerimize kan ağlarken bu iğrenç yaratıkların tek derdi yine kendileri.
gerçeklerden kaçmaktır.
Adolf Hitler'in yaptıgını yapmaktır, trende savastan gelen askerlerin perisan hallerini gorup perdeyi kapamaktır, gercekleri gormezden gelip onlem almayip daha daha iyi olacagini sanmaktir, kendini avutmaktir