bugün

gerçekleşmesi zor olan bir eylemdir. Ancak benim gibi makinenizi bir kavanozun içerisine koyup yüzerek ulaşılması güç kayalıklardan fotoğraf çekme dürtünüz varsa dikkatli olmanız gerekmektedir. Sorun makinenizi taşımakta değil kavanozun kapağını açmaktadır. Açarken çok aceleci davranırsanız bir anda elinizden kayıp tuzlu suyu boylar. Bu durumda makineniz suyu görür görmez kısa devre yapar ve bir anda kendiliğinden açılıp tüm fonksiyonlarını çalıştırır. muhtemelen bu onun son açılışı olur. Kurtarması çok zor olsada hemen makinenizi sudan çıkarın ve öncelikle bataryasını ve kartını çıkartıp doğal kurumuya bırakın. Ben denedim ancak olmadı. Yine de umudunuzu kaybetmeyin yada yetkili servise gidip profesyonel destek alın.
geri çıkarmaya gerek yoktur zira çalışmayabilir ama canon 450d ise ben de arkasından atlarım.
sanırım şortunuzun cebindeki telefon ve fotoğraf makinesiyle denize atlamaktan daha güzel bi durumdur. çünkü ikiside çöpe en sonunda.
(bkz: otur ağla)
bildiğin boklu dereye düşmesinden kat kat iyi olandır. bir umut atlar çıkarırsın. ya dere?
*şlapp
ivana: abi
abi: ivana
i: abi kanalizasyon
a: ivana canon eos 50d
i: abi 15.1 mpx
a: ivana dolarlar
i: abi aslında sonrasında iyi bir duş almak sen hı?
a: sağlık olsun
gelecek ayki maaşı unutma sebebidir.