bugün

yer yer tüm yazar bünyelerin içine düşen, ruhunu gıcıklayıp, vücuda ürperti salan ve kaşıntıya sebep olan durumdur.

bu durumu bazen tavuk çiftliğinde yumurta toplayan,yumurta toplayıcılarının tavuklar üzerindeki rahat tavırlarına benzetiyorum.bu çiftlikte tavuklara amaçlarının sadece yumurta üretmek olduğunu öğretiyorlar.her ne kadar tavukların doğasında yumurtlamak olsada, doğayı da yıkıp günde birden fazla üretim de alabiliyorlar.tavuk ise o üretimi yapmak için saatlerce hatta bazen günlerce uğraşıyor. sen o uğraşın sonunda harcanan emeğin getirisi olan üretimi yok edersen, o hissi almasan bile ne bu durumdan tavuk memnundur ne de etraf.
sözlük mantığını anlayamamış zihniyete sahip yazarda oluşan duygudur. her yerde olduğu gibi sözlüklerde de belirli kurallar bütünü vardır. yazarlar bu kurallara uymak zorundadır. sözlük formatı; sözlüğü forumlardan ayıran önemli unsurlardan biridir. yazar; kalkıp konuyla alakasız entry girerse; chat dili kullanırsa, birisine küfür veya hakaret ederse entryler silinir doğal olarak.
*
(bkz: sözlük formatı)* *
sözlükten silinince geçecek istektir.

formata uymadan edebi eser bile sunsanız, bu silinecektir. "ay ben güzel yazmışım, o zaman silinmemeli " düşüncesi daha, sağlıklı düşünemediğiniz anlamına gelir.

savunmanız formata uygun olanın, saçma bir sebeple silinmesi olsa, en başta destek veririm.

Ekşi sözlükte bir sürü yazar alındı ve bir çoğu 24 saat kalamadan silindi. Aynı şeyin bizim sözlüğümüzde de olması gerekir.

Olmuyor, olmadığı için de böyle oluyor.
tüm sözlük formatını bilsenizde,hatta ve hatta sular seller gibi ezberleyip barajınızda tutsanız bile, ellerindeki güç her türlü entryi format adı altında kılıfına sokup silebilecek güçtedir ve bu güç dövme isteği nedenidir.