bugün

2 yıllık toulouse kariyerimden sonra juventus da futbol direktörümn renato sanchez mutsuz olduğu için yarı fiyatına satnca 2. Takımım da da istifamı bastım.bu oyunda Türk menajer olmak gerçekten zor.
adınız ucan mandalina değil de, ucan mandalinho olursa başaralı olabilceğiniz oyundur.
Yenikken direk 4 4 2 ye geçip , maçı kurtardığın oyundur.

Neden 4 4 2 ile başlamıyorum , muamma..
steam den uygun fiyata bırakabilecek varsa özelden ulaşır mısınız?
üç farklı kariyer yaptığım üçünde de trabzonspor'un küme düştüğü oyun. adamların garezi var galiba. evet.
eskisi kadar olmasa da yine de keyifli oyun.
ayrıca adamların garezi niye olsun, reelden topladıkları verilerle oyunu düzenliyorlar. mustafa yumlu, mustafa akbaş, zeki yavru, suk muk falan gibi oyuncuları oynatan bir kulübün alacağı gayet normal bir sonuç olmuş.
Austria Wien ile 4 sene üst üste şampiyonluk kazandım ve uefa kupası aldıktan sonra bıraktım. Vizeler bitsin belki devam ederim. Salzburg hakimiyeti bitti.
Son sürümü Football Manager 2017 olan, sakatlıklar ve değişik sorunlar yüzünden çileden çıkartmasına rağmen vazgeçemediğim menajerlik oyunu.
sayısızca kariyer açtım, şu senaryo hiçbir kariyerim de değişmedi; del bosque avrupa şampiyonasından sonra ispanya menejerliğini bırakıyor. onun boşalttığı yere luis enrique geliyor. onunda boşalttığı yere jurgen klopp reyiz geliyor. belki tarihler değişebilir ama bu senaryo hiç değişmiyor arkadaş. bu sefer kafaya koydum döngüye ben de ortak olacam. klopp reyizin boşalttığı yere bu sefer hulku, milikli, lensli, brahimili fenerbahçeyi bırakıp ben gittim. peşindeyim reyiz! sıramı bekliyorum.
görsel
Başka da sözüm yok.
bilgisayarımın desteklemesine rağmen kasan oyun.
Eğer güçlü bir kadronuz varsa, 4-2-3-1 taktiğiyle harikalar yaratabileceğiniz oyun.
Ama nispeten zayıf kadrolarda işe yaramıyor bu taktik.
ulen yine Beşiktaş'ta stoper sorunu yaşıyoruz bi stoper bulsak şampiyonuz herhalde stoperle pedro franco, milosevic ilk 11 yaş ortalaması 21 falan geleceğin takımını kurduk bekliyoruz.
ilk senemde p.franco ve milosevic stoperleriyle şampiyon oldum beşiktaş'ta senelik maaşlara 20 milyon €harcıyorum ve 2. senede şampiyon oldum şimdi 3. senedeyim amaç sadece altyapıdan oluşan bir kadroyla dünyanın en büyüğü olmak. altyapıya müthiş yatırımlarla devam ediyoruz hadi bakalım. kadrom:

orrola

petkovic ( red star) pedro jovanovic ( red star ) emre i.( bursa

winks( tothennam ) meeffert ( almanya 2.) necip husband ( mboro)

oyarzun ( r.sociedad b ) enes ünal.
ilk defa dün akşam başldığım oyun. Dursun çapsızı yüzünden lyon'dan tolisso'yu kiralayamadım, çıldırıyorum amk. Ayrıca takımın başına gelir gelmez, selçuk, sabri, de jong, tolga, semih gibi bir sürü denyoyu satılık listesine koydum. içlerinden bir tek semih burnley'e 4,5 m euro karşılığında gitti. Diğerlerini satmayı bırak, izleyen takım yok amk. Basın toplantılarında da tudor gibi atıp tutuyorum yok kesin şampiyonuz vay efendim rakipsiziz bu sene falan... siki tutacaz gibi ama bakalım, kısmet. Bu arada ilk maçımda süper kupa finalinde bursaspor'u 3-1 yendim. Takımda özgüven patlaması var amk. Transfer bütçesi olmadığından 3 saat bedava oyuncu aradım ve bendtner, emmanuelson, vargas transferleri yaptım. Bendtner bursa maçında 2 golle oynadı, vargas 1 asist yaptı. 3. Gol poldi'den geldi. Orta sahaya tolisso'yu alamayınca porto'dan quintero'yu getirdim. Bu sene bu kadroyla oynayacağız artık... seneye şampiyon olursak o zaman tolisso gelecek. Hırs yaptım alacam o adamı!
Bugün itibariyle yeniden başladığım oyun. En güncel 2016 yaz transfer yamasını buldum. Yani orijinal oyundan 1 sene sonraki transferler sadece.

Her neyse Dursun Özbek'e rağmen aldım Galatasaray'ımızı ve ilk iş yıllardır yapılamayan Tarık Çamdaldan kurtulmak oldu. 50.000 € ölü bedelle kayboldu gitti. Sabri vs hepsini temizlemeye çalıştım ama ne oyuncular para ediyor ne de Başkan para veriyor aq.

Bükreş'ten Stanciu diye bir genç buldum tam bir canavar fişşek gibi. Alana kadar canım çıktı. Zaten kasada para yok anasını satayım 100.000 Euro peşin verdim kalan 1.5 milyon Euro taksitlerle falan anca ikna ettim Bükreş'i. Seneye Sneijderi iyi paraya satınca yerine bunu koyacağım.

E para yok tabi forvette Kürt drogra Eren tek oynuyor. Yerine alacak adam olmadığı için ölü ozanlar derneğinden Gekas ve çivi gibi çakan eboue yi buldum. 1 senelik sözleşme ile en azından forvetle sağ beke alternatif üretmeye çalıştım.

Bir Anadolu takımından Fatih diye genç bir forvet buldum maksimum 2 seneye Avrupa ligi gol kralı olur. Çok ümitliyim.

Yine Fikret orman pazarlıklarıyla Bursaspor'dan Süheyl Çetin diye bir çocuk aldım 20 yaşında ama seneye çivi gibi stoper olacak Allah'ın izniyle.

Şu an ismini hatırlayamadığım bonservissiz bir kanat oyuncusu buldum. Hız ve hızlanma özellikleri 16 idi. Eminim ki dünyada ismini sadece annesiyle babası biliyordur. 25 yaşında falan ama pek bi cacık olmaz seneye Anadolu takımlarına itelerim. Boş transfer oldu.

Dünyadaki hiçbir kulübün istemediği ontivero ve Endoğan Adili isimli topçuları Polonya ligindeki kardeş kulüp slask a yolladım. Yanlarına Süheyl ve Sinan gümüşü gönderecektim de Süheyl gitti ama Sinan Şanlıurfasporu tercih etti aq Nasıl işse.

Bu sene Avrupa bileti alalım yeter diye düşünüyorum parasız bir sezon geçiyor işler zor

Aslında takımın hücum yönü o kadar da kötü değil. ileride Bruma Gekas Podolski Sneijder var da işte bunların arkası musleraya kadar çöp.

Allah yolumuzu açık etsin. Osmanlıspor ve Kasımpaşa deplasmanlarından 3 puan çıkarttık ama evde Rize'ye 1-0 yenildik.

Suyum ısınacak gibi.
düşük bütçeli sıradan bir klüp devralmışsanız öncelikle kaliteli scout ekibi kurun.gençleri parlatın ve satın.porto modeli ideal bir modeldir.

yüksek bütçeli bir klüp devralmışsanız şampiyonluk dışı hiç bir şey başarı sayılmaz klüp için.ihtiyacınız olan mevkilere en uygun transferi seçmek ve sakatlıkların az yaşanması için kaliteli bir sağlık ekibi ile çalışmanız lazım.
2035lerdeyim. Malatyasporun avrupanın mına koyduğu oyundur. Barcelona liverpool manchester city hepsini penisten geçirdi.
o kadar zevk alıyordum ki cinsel ilişkiye girsem gene de fm 2016 derdim.

ah ah.
Bu oyundan aldığım zevki hiç bir oyundan alamadım.

Josue - Bursaspor.