bugün

geçtiğimiz günlerde pakistan'da yaşanan doğal felaket sonrası pakistan halkı'nın içine düştüğü zor durum karşısında kıllarını kıpırdatmayan terörist örgüt ihh'ye sormak istenilen soru.

neden yoksunuz pakistan'da?
hepiniz oruç tutuyorsunuz vaktiniz yok sanırım ey aktivistler...

ya da oradakiler arap ırkına mensup olmadıklarından efendileriniz tarafından umursanmıyor.

tıpkı uygur türkleri gibi,
tıpkı kırgızistan'daki ahıska türkleri gibi,
tıpkı zulme uğrayan diğer arap olmayan diğer müslümanlar gibi.

çıkın ulan açık açık söyleyin,
"biz sadece arap götü yalarız" deyin de millet görsün gerçek yüzünüzü.
ihh savunucusu değilim ama bir bihaberlik var bu başlıkta ihh pakistan için yardım topluyor, yani pakistan'da var.
http://www.haber1.com/IHH...tana-kampanya_155649.html

al bi'de burdan yak. araştırmadan konuşmak kadar aptalca bi'şey yoktur.
cehaletini ikrar eden ulusalcı söylemidir. söyleyeni komik ötesi duruma düşürür.
ihh pakistan için yardım başlatmış. ihh yı sevmem hoş gerçi yardımlarında pakistan'a gideceği de malum lakin adamlar başlatmışlar yiğidi öldür hakkını yeme.
istek üzerine gelen eklenti:

evet kurufasulye-pilav dağıtan çadırlar kurulmuş. ama tabi kafa o kadar basıyor bazılarında.
hain filistin'liler için ölmek daha kutsal, ne de olsa efendileri onlar. ama iş pakistan'a gelince kurufasulye-pilav.

e hani başbakan nerde?
hani o'nun canhıraş haykırışları nerde?

neyse anlatmak istediğim buydu ama kuru pilav ile masturbasyon yapmak daha efdal sizler için.
(bkz: saf ümmetçilerin lafı götünden anlaması)
neden olsun ki. orda danışıklı dövüş yapacakları bir israil yokta ondan.
ihh pakistan'da nato askerlerinin yüzünden yoktur. şöyleki;
önceki gün aldıgım istihbarata göre 100 kadar ihh gönüllüsü pakistana dogru yola çıkmış lakin tam pakistana girerken yolda nato askerleri tarafından durdurulmuş ve gönüllülere ateş açılmış, silahlara karşılık ellerindeki yardım paketlerini savuran ihh gönüllülerü büyük kayıp vermiş ve ihh gönüllüsü 99 kişi maalesef hayatını kaybetmiş diger bir kişi ise kayıplara karışmış.

işte bu yüzden ihh pakistanda yok.
(bkz: böyle başlıga böyle entry)
http://www.haber1.com/IHH...tana-kampanya_155649.html
kıvırarak cehaletini örtbas etmeye çalışırken sanılandan daha da cahil olduğunu ortaya çıkaran gafil ulusalcı söylemi.