bugün

filistin sikimde degil turkistan dir beni asil uzen onlar kendi cezalarini ceksinler dogu turkistanda olanlar asil insanlik sucu topraklarini parayla yahudiye satmadan once dusunecekti filistinli kardesleriniz . bana turk kardeslerim yeter siz her zaman milliyetci irkci davranmis olan araplar icin aglayin sizin icin turk un cani ucuz amk .
(bkz: troll has been found)
(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)

Yalandır. Kimsenin doğu Türkistanı unuttuğu yok. Aktif savaş olduğu için bir de bizim modern dinci ahmakları biraz kıt akıllı olduğu için öyle bir izlenim var sadece. O halde sorarım, pataniden haberi var mı kimsenin? Morodan?
ne zaman üzerinde duruldu ki türkistan ın? türk olunca ses çıkarmıyoruz halk olarak ama türk değil ve müslümansa işte o zaman değer kazanıyor ölüm.. demek ki önemli olan insanların ölmesi değil kendinizi yakın hissettiklerinizin ölmesi bu da insanlıktan ne kadar uzak olduğumuzu göstermez mi ? masum bir çocuk hangi dine bağlı hangi ırktan olursa olsun ölüyorsa hepimiz bunu kınamalı ve elimizden gelen tepkiyi göstermeliyiz fakat biz seçicilik yapıp bazılarına üzülüyorsakk oturup kendimize üzülelim.
facebook ve twitter gibi sosyal ağlar bizler için oldukça önemli sosyolojik veriler bir dakika siz de anasayfanıza bakın. kaç tane çingenelere yapılanlarla ilgili paylaşım var ? yıllardır her ülkede dışlanmış bir topluluk... türkistan? daha fazlası.
uçkur başlıklarından bir an kafasını kaldırması sonucu doğu türkistan için derin hüzünlere gark olmuş kişi beyanıdır. ağır milliyetçiler, soydaşları için inanılmaz bir kitle hareketi yaratmış, ancak bu hareket akp'nin polisi tarafından en şiddetli şekilde engellenmiş olmalıdır. söz konusu soydaşlara yardım götüren tek kuruluşun tırının ışid düşmanlığı ayağına saldırıya uğramasını derin sessizlikleriyle onaylamış aşırı hassas milliyetçiler ise bir başka başlığın konusudur.
doğu türkistanı hatırlayan var mıydı ki?