bugün

(bkz: fikriyi yedirtmeyiz)
bu boş gezenlerin kaldırım mühendisi olması gibi birşeydir.
kendisi de bir aralar adalet aramış hakaretten dem vurmuş. şimdi neden böyle davranıyor çünkü battı balık yan gider.
http://www.uludagsozluk.c...-seçmedeki-başarısızlığı/
(#20198270) böyle saçma sapan iddialarla korkutabileceğini sanan zavallıların iddiasıdır. bak bakalım o iki entry senin nerene kaçmış. evet.

görsel
nick the chopper ın şikayet var hesabından da şikayette bulunduğu ve cevap beklediği iddiadır. evet.
(bkz: syd)
babamın "fikirsiz fikri" diye anlattığı çocukluk arkadaşını hatırlatır hep.
(bkz: şakirt detected)

O yazmadan ben yazayım dedim.
(#20201998) hem akp faşizmini destekleyip hem de hitler e ibne diyen yazar. yersen.
troll dür bilmem nedir bilemem arkadaş. emin olmamakla beraber benden birkaç yaş küçük olduğunu düşünmekle birlikte, özel mesaj yolu ile gayet insanca ve dostça sohbet ettiğim yazardır kendisi. entry lerde beliren atraksiyon tarafı kendini ve karmasını ilgilendirir. çok sikinde olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. evet.
şakirtleri karalamak için ironik bir projedir kendisi. yoksa bir insan taraftarı olduğu ideolijinin bu kadar meczubu olamaz.
Okuyo musun?

Kaca gidiyosun?
(bkz: kimsenin sevmediği adam)

(bkz: sözlükte hiç seveni olmayan insan)

üzdünüz. evet.
(bkz: oturuyorduk)
ya o çıksın, yada o kalsın hep beraber biz çıkalım durumudur.
(bkz: daha karpuz kesecektik)
her entrynin sonuna evet ekleyerek efsane olan yazar. laf atanlar çekemeyenlerdir.
(#20229225) komik. komik ama trajikomik.
süper kalemdir. kendisiyle alakalı olmamasını ümit ettiğim fakat yine de temkinli olup incelemek lazım dediğim entry lerimi, kolay bulması amacı ile buraya naklediyorum. saygılar. evet.

(bkz: bir butona kararan hayatlar/#20230490)
(bkz: sözlük yazarlarının ruh halleri/#20230463)
(bkz: tanım yapmayı bilmeyen malın donuz butonu istemesi/#20230449) (bkz: donuz butonu diye ağlayan zavallı kümesi/#20230414)
(bkz: birbirimizi donuz butonuna eklemeyelim zirvesi/#20230406) (bkz: uludağ sözlük troller derneği/#20230395)
(bkz: donuz butonu/#20230381)
görsel
(bkz: kürt lalesi)
tamamen rölatif olmakla birlikte rakamsal olarak atfettiği değer sıfırdır. evetini siktiğimin. evet.
başarısız gösteri adamı adnan şenses'in gündeme gelmek için zaman zaman yaptığı "sanatı brakıyorum" açıklamasını baz alarak kaç gündür göz zevkimizi bozan başarısız troll. başarısızlığını böyle tescil ediyor. fikri, fiktir git gideceksen.
kuyruğuna basınca çırpınan yazardır;
(bkz: kapooo ile paint öğreniyorum/#20235328)
uludağ memnu'da obi tarafından söylenmiş sözdür. evet.

(bkz: fikir muhendisi fikri yi yedirmeyiz)