bugün

gençler alta verdiğim hededen girip ptt ye oyunuzu basarak israil ligiyle farkı açmamızı sağlayabilirsinizdir.

http://www.fifplay.com/fifa17-leagues-vote/
go go go.
Bastım valla. Destek vermek Farz hadi yüklenin.
aslında adanaspor yükseldikten sonra ptt 1.lig ile pek bir işim kalmadı ama yine de oyumu türkiye ptt 1.lig'den için attım.

ayrıca hadi israil ligini, çin, azerbaycan ligini anlarım da guatemala, honduras, ermenistan ligleri nedir allah aşkına?
oy veren arkadaşların entry girmelerini rica ettiğim başlıktır üstte dursun gençler.
(bkz: malatyaspor)
girdim japonya'ya verdim oyumu ne yapıcam ptt yi *
Eklenmesiyle ümraniyespor da fifada olacaktır.
Geçtik hocam sonunda ama oy vermeyenler versin.
adana demirspora ulaşmak demek. hadiyin lan.
fifa oynamadigim halde verdim oyumu. oynayanlara faydamiz dokunsun. her sene veriyorum bilmiyorum faydası oluyor mu ama inşallah ptt seçilir.
Verdik oyumuzu. Hadi hayırlısı.

"Noyan pe te te ye wuri wallah"
israil için pamuk eller vote ye.
Verdim pttye vermesine de orada brezilya ligi dururken çek ligi dururken pttymiş israil ligiymiş alman 3. Ligiymiş çok salakça seçimler olur. Eğer cidden sadece oya bakıp bunlardan birini eklerse fifa onların ben amk.
Üzüldüm lan gürcisran ın 19 oyu varmış. Bu arada geçmişiz israil i..
+1 benden olsun dediğim kampanya.

demet akalın'a söyleyin instagram'da linkini paylaşsın. 5 milyon takipçisi var lol.
+1 ptt ligi gelsin ümraniyesporla şampiyonlar ligi kazanma qeyfi yaşayalım.
israil'i istediğim icin ona oy verdigim kampanya.
Herkes atsın az çok demeyelim boş geçmeyelim kampanyasıdır.
Oyumu ptt ye verdim, ekşi den yazar varsa, inci den varsa kampanyayı yayalım arkadaşlar. Gün sözlük için birlik ve beraberlik günüdür.
(bkz: türkiye deki yaygın sosyal medya kullanımı) gösterin kendinizi, kurtlarım!
Verdim gitti.

Hadi bakalım hayırlara vesile olsun.
oyumu israil'e verdim kusura bakmayın.
✡ ✡ ✡ MY LOVE ISRAEL football league ✡ ✡ ✡
edit: şaka yaptık oğlum eksilemeyin hemen ptt'ye verdim.
Pesciyim verdim oyumu.
Bir oylamada Turk varsa Turk kazanir deyip oyumuzu verdik.

Gazamiz mubarek olsun yigitler