bugün

akp klasigidir. beyinden yoksun tiplerin yapacağı(yaptığı) harekettir. öz iradesi olmayanların güya bakanlarını korumasıdır.
herkesin farkına varması gereken olaydır. ortada yolsuzluk, hırsızlık yoksa neden fezlekelerin meclise girmesi istenmedi. ak partiye oy verecek insanların tekrar düşünmesi lazım, kimleri başımıza yönetici diye getirdiklerini. madem temizsiniz, 3 ay beklemek yerine bir an önce meclise getirip kanıtlayın masumiyetinizi. seçim sonrası yüzde bilmem kaç oy alıp her türlü yolsuzluğu, hırsızlığı akılları sıra "ak"layacaklar. açık ve net söylüyorum bu suça ortak olan kim varsa, kendi adıma hakkımı bir tek kırıntısını bile helal etmiyorum. eğer bir öteki dünya varsa iki elim yakanızda olacak.
Sandıkla aklanacağı düşünen zihniyetten beklenen davranıştı şaşırmadım. Ve hatta bazılarımızın şaşırması beni gülümsetmiştir. Beklenen olmuştur. Yavuz hırsız ev sahibini bastırmıştır.
o 259 red oyu verenlerin salak olduklarını düşünmüyorum. artık fezlekelerde ne varsa, bilinirse onlar için daha ağır sonuçlar teşkil edecek ki adamlar gelmemesini istiyor. ve fezlekelerin gelmiyor oluşu akp nin hırsız görünümüne daha da bir rezilce ahenk katıyor. ilk oyumu bu aptal heriflere verdiğim için kendimden utanıyorum. rezillik bu yaptıkları.