bugün

haftalar önce itü'de milli görüş ve kolektif gençler arasında çıkan kavgada, dayak yedikten sonra kollektif gençlerin attıkları slogan.

videoyu internetten izlerken, oh olsun mına koyim dedim. yiyin dayak bizimkilerden falan. ama bir de bu sloganı duyunca orada bu şekilde bağıranlara götümle gülmek isterdim.

+saldırın şu pis gomünistlere
- dayanın çocuklar
+ vurun pisliklere
- fethullah'ın itleri yıldıramaz bizleri, fethullah'ın itleri yıldıramaz bizleri..
+ ula pis gomünistler, ne dediğinizin farkınızda mısınız?
- harbiden lan biz ne diyoruz böyle?
+ ahmet oğlum bunlar ne diyor, bunlar mal mı?
* ne bileyim oğlum, herhalde dyak etkisini gösterdi. saçmalıyorlar
+ ahmet gel biz de bu şekilde bağırıp göt edelim şunları
*+ fethullah'ın itleri yıldıramaz bizleri. ( topluca kahkaha)
etkileyici bir slogan üretecek beyin kapasitesine sahip olunamadığından yıllardır süregelen ''x in itleri yıldıramaz bizleri'' diye devam eden sloganın bir değişik versiyonu.
(bkz: remember remember the fifth of november)
dayak atmayı marifet sanıp bu dayağın karşısındakilerin düşüncelerini değiştirebileceğini zannedenlere söylenen slogan. iyidir, candır.
80 öncesinde solcu gençliğin ve işçi sınıfının sık sık yaşanan faşist saldırılara karşılık olarak bulduğu "türkeş'in itleri yıldıramaz bizleri" sloganının, günümüzde aynı misyonu (sol'u sindirmek) siyasal islamcılık yoluyla devletin bir çok kritik kademesini ele geçirerek sürdüren gülen cemaati'ni hedef almak üzere uyarlanmış halidir.
bu hamısına koyduğumunun komünistlerinin her şeyi mi mükemmel ki kendilerinde hiç eksik gedik görmezler, en büyük yobaz bunlar lan kaçın, tartışılmaz bile, ne de olsa ağzına da sıçsan ben haklıyım diyerek gerisin geri gider bunlar. yobazlık had safhada bunlarda.

edit: aferin lan yobazlar en byük yobaz gerici oluşumun uşakları toplanmış.
(bkz: bi bitmediniz amk)