bugün

tahminim istanbuldan giriş yapar.Muhtemelen sabiha gökçen havalimanı.Şerefine 3 gün kapatılır havalimanı.Türkiyede bir sevgi böcüğü dağıtılma süreci başlar.Çeşitli malumatlar verilerek ne kadar mükemmel bir insan olduğu anlatılır.Kalacağı yer büyük bir güvenlik çemberine alınır.Türkiyenin her yerinde çiçekler açmaya başlar.Ayıp olmasın diye yaklaşık 1 sene açıklama yapmaz sanırım.Sonra ufaktan ayar vermeye başlar.Korkarım ki teorim yakın bir zamanda yasalaşacak.
(bkz: keşke ortaya atılmasaydı denilen teoriler)
(bkz: ülkeyi terketmek)
delikanlı olan er meydanına çıkar. kaçak güreş yiğide yakışmaz.
kimi gazetelerde garip garip başlıklar görülecektir.

" baba döndü "
" padişahım çok yaşa "
" uçur bizi "

muhalefet basın *
" amanın da amanın kim gelmiş "
" welcome to hell "
" bok vardı "
cennet isteriz. cennet isteriz. cennet isteriz. vermezsen sana küseriz diye tempo tutulabilir.
fettullah gülen hareketi şuan ülkede cirit atmaktadır.** hiç bir şey olduğu yok.fettullah gülen geldiğinde olabilecek en kötü şey başbakanın fettullah gülenin eteğini öpmeye havaalanına gitmesi.
'Yıllardır ince ince işledik yavrularım artık zamanı geldi.
''ilk hedefiniz ordu ileri'
Şeklinde yeni sloganlarında habercisi olabilir.
(bkz: korkuyorum sözlük al beni koynuna)
çoğu kişi:"gelirse ekime kadar gelmezse .ikime kadar" diyecektir.

ben ise "gelse de gelmese de .ikime kadar" diyeceğim hatta diyorum da...
6. aydan sonra muhtemelen türkiye turuna çıkar tek tek tüm illerini yerinde koklar.Muritlere damardan narkozu verince toplu ağlama törenleri yaşanması olası.
Muhtemelen adı artık türkiye olmayacaktır.
(bkz: havan kime yabancı).
ismail türüt hemen bir şarkı yapar kendisine.

(bkz: büyük lider geliyor)
(bkz: ooo oley oley oley)
başbakan'a peygamber diyenler bir anda dönecek ve fetoş'a öyle diyecek, camii'ler dolup taşacak, ve yalan göz yaşları hakim olacak.
(bkz: mağduruz).
cenaze namazı kılınır sultanahmette heralde sonra da gömerler. unutulur gider birde.
+ lan oğlum feto geliyomuş.
- nereye?
+ yarraaa.
- bsg
+ deme lan öyle yıllardır bu espriyi yapmak için uludağ sözlük te böyle bir başlık açılmasını bekliyordum.
türk ordusunda bolca bulunan mac millan isimli suikast silahıyla, 2 kilometre öteden alnının ortasına yiyeceği bir uçaksavar mermisi ile öldürülebilir.kolay kolay gelmez. abd gözden çıkardığı zaman gönderebilir o ayrı konu.
gömülür herhalde.
samanyolu tv reyting rekoru kırar.
sevenleri hicret bitti der(medine haşa amerikaya benzetilir). amerikalılar da çok üzülür tahmin ediyorum. Hasta olduğunu idda eden sevenlerinin gerçeği yansıtmadığı da anlaşılır.
Gelemeyeceğine göre olmayacak duaya amin demektir...
artık fethullah gülen türkiyeye dönse de bişey olmaz dönmesede ancak şuan tam zamanı değildir yumurta tam olgunlaşmamıştır.Bugun Fethullah Gülen ölse dahi hiçbirşey olmayacaktır hizmet devam edecektir çünkü kurum ''şirketleşmiştir''(bunu kötü niyetli algılamayınız herhangi bir zarar görmez babında söylüyorum).
tayyipten ilk isteyeceği eşcinsel evliliğin serbest bırakılması olacaktır lakin artık dayanacak gücü kalmamıştır.
adreslerdeki değişikliklerdir:

fethullah gülen bulvarı recep tayyip sokak ışık apt.
uludağ sözlükte fethullah gülen adına açılan başlıklarda patlama olacağı kesindir.
mehdi`lerde artış olur hali hazırda bir adet mevcud .