bugün

--spoiler--
http://haber.mynet.com/gu...atma-karari-626660-dunya/
--spoiler--

abd'nin pelsinvanya eyaletinin en büyük kenti olan philadelphiada gülen'in okullarından olan 3 okulu kapatma kararı almıştır. çalışma izni biten bu okulların izinleri yenilenmicekmiş.
(bkz: şakirtler sıkıntılı)
son derece isabetli bir karar hoca efendi aglar ama yazik la.
türk okulları kapatılıyor diye sevinen yavrucaklar var. gavur tohumu demek istemiyorum beni zorlamayın. içimizdeki irlandalıları ortaya çıkaran karar.

(bkz: ya lan ben varya neyse bişey demiyorum)
sabri sarioglu'nun sutuna benzer.
(bkz: yavaş gel saçın başın dağılmasın)
Abd içinde de rus ajanı iddialarını gündeme getirmiştir. Komplo teorisyenleri ve merdiven altı video müdavimlerinin neye inanacagini bilememesine neden olan durum.
daha az tecrübeli türk öğretmenlerin daha fazla para alması sonucu şikayet edilmesiyle harekete geçilip kapatılmış okuldur, şakirtlerin çalışma sistemi bu tabi! kaldıramadı amerikalıların bünyesi. yazık.
verin okullarimi gidecegim bu ellerden demesi gerekir artik hoca efendinin. bulent arinc bayginlik gecirmis olabilir.
son gülenin iyi gülmesi gibi bir şeydir.
Memleketi derinden sarsan ve hatta yasa boğan bir haberdir.
özbekistan'dakilerin de yasaklanması.

http://www.odatv.com/n.ph...goz-actirmiyor-1704121200
hayatlarında bir sike merhem olamamış dingillerin götlerine kına yakmasına sebebiyet veren.
hayırlara vesiledir.
bir abd üssü daha kapandı allahın izniyle.

edit: seri eksiliyor obamacılar.
abd deki okul sayısından haberi olmayan "güzide" kemalistlerin boşa sevinmesidir. bildigim kadarı ile abd çapında 200 den fazladır bu yapının okulu -geçen yıl türkçe olimpiyatları sebebi ile ordan gelmiş bir ögretmeni dinlemiştim- kemalistler ne zamandan beri abd liler adına üzülür onlar adına sevinir oldular diyecegim ama 28 subat soruşturması vesilesi ile ögreniyoruz ki zaten kemalist cuntanın asıl amacı israil ile olan ilişkileri müslüman başbakan bozamasın diye darbeye kalkışmışlar, çevik bir abd de yayınladıgı makalede bizzat açıkca söylemiş.
israille sözde kavga eder görünüp kapalı kapılar ardında anlaşmalar imzalayan, obama dan izin almadan tuvalete gidemeyen müslüman görünümlü haramzadelerin kapısının önünde bekleyen kemik yalayıcılarının bir hayli zoruna giden olaydır.
dünyanın her yerinde, tüm ülkelerde okul kurmuş türkçeyi adını bile söyleyemediğimiz insanlara öğretmiş bir kurumunun amerikadaki bir okulunun kapanmasına sevinen insanların orda burda bunu dillendirerek sevinç çığlıkları attığı olaydır.
türk hükümeti ile ters düşen narcılara* aba altından sopa gösterilmesidir. cemaati susturma operasyonudur aslında. uyarıdır.
yavaş yavaş gözden çıkartıldığının resmidir.
gerçek müslüman olduğunu iddia edenleri bize gösteren olay. ateizim soslu kemalizm dininin adı ne zamandan beri müslümanlık oldu acep.
o okulların varlığı neden insanları rahatsız ediyo, bende bunu merak ettirendir. kardeşim okulun ismi türk okulu. dinin kimlikte yazığı kadarıyla da islam. adamlar orada türkçe ve islamiyeti öğretiyo. bu durum sizleri neden rahatsız ediyo nerenize ne batıyo yada ne girdi de çıkmadı bu acınızın sebebi nedir?
keske cifligide kapatsalar.