bugün

bir kanada haber ajansının ortaya attığı iddia. haberde gülen'in 25 milyar dolarlık servetine ve dünyada yaşayan en tehlikeli radikal islamcı olduğuna da vurgu yapılıyor.

http://www.canadafreepres...m/index.php/article/34766
ağlamaması için hiç bir neden yok artik bu seçim arifesinde.

(bkz: fesuphanallah kardeş ibretlik paylaşım)
FBI başkanının kasetinin çıkmasına neden olacak gelişme.
--spoiler--
Under the AKP, Turkey has transformed from a secular state into an Islamic country with 85,000 active mosques - - one for every 350- citizens - - the highest number per capita in the world, 90,000 imams, more imams than teachers and physicians - - and thousands of state-run Islamic schools.
--spoiler--

akp ile birlikte her biri 350 vatandaşı alabilecek 85.000 aktif cami ile türkiye laik bir ülke konumundan islami bir ülke konumuna yöneldi. tüm dünyadaki en yüksek rakam- öğretmenlerden ve fizikçilerden daha çok sayıda 90.000 tane imam var ve yüzlerce devlet kontrolünde islami okullar var.

haber içeriği ile bizi bizden daha iyi görüp yorumlayabilen haber.

öğretmenden daha çok imam. allah kabul etsin türkiye.
(bkz: dont move)
bu adam neden bu kadar öcü anlamamadığım ve anlayamayacağım durum.Her gün binlerce misyoner dünyanın her yerine yayılıp dinlerini sevdiriyor.Her gün tvler gazeteler yahudiliğin ne kadar eşsiz bir din olduğunu bilinç altımıza sunuyor.Bu adam da bir okul kurdu yabancı ülkelerde herkes zıplıyor önce biz Türkler zıplıyoruz nedense sizene adam gitmiş okul kurmuş sizde yiyorsa gidin kurun görelim ancak konulur.Ayrıca fbı araştırıyosa amerikaya bir zararı vardır.Yoksa yararı olsa kendi desteklese neden araştırsın.ADam yapmış ben Türkçe Olimpiyatlarını takdir ediyorum o kadar tv var bunu samanyolu üstleniyor ve yapıyorda ayıp biraz okumak lazım konuşmakla olmaz.Dershaneleri eliştirilir durulur bende eleştirdim gitmeyin kardeşim adam zorla kimseyi almıyor.Biraz müslümanlarında birşeyler yapabildiğini görmek neden bu kadar zor anlamak çok zor.
--spoiler--
bu adam neden bu kadar öcü anlamamadığım ve anlayamayacağım durum.Her gün binlerce misyoner dünyanın her yerine yayılıp dinlerini sevdiriyor.Her gün tvler gazeteler yahudiliğin ne kadar eşsiz bir din olduğunu bilinç altımıza sunuyor.Bu adam da bir okul kurdu yabancı ülkelerde herkes zıplıyor önce biz Türkler zıplıyoruz nedense sizene adam gitmiş okul kurmuş sizde yiyorsa gidin kurun görelim ancak konulur.Ayrıca fbı araştırıyosa amerikaya bir zararı vardır.Yoksa yararı olsa kendi desteklese neden araştırsın.ADam yapmış ben Türkçe Olimpiyatlarını takdir ediyorum o kadar tv var bunu samanyolu üstleniyor ve yapıyorda ayıp biraz okumak lazım konuşmakla olmaz.Dershaneleri eliştirilir durulur bende eleştirdim gitmeyin kardeşim adam zorla kimseyi almıyor.Biraz müslümanlarında birşeyler yapabildiğini görmek neden bu kadar zor anlamak çok zor.
--spoiler--

kanadalılara bi ara iletiriz.
Bu adam neden bu kadar öcü anlayamayanlar ve misyonerlerle karşilaştiranlara gelsin; misyonerler inandıkları dinlerini yaymaya ve daha fazla insanı dinlerine çekmeye çalışırlar( gerçi din dindir.Mümkünse olmasa insanlık daha mutlu, dünya daha huzurlu olur)

Fethullah gülen ise çok derin ve sinsi bir planlamayla, icinde faaliyet gösterdiği ülkenin tüm kurumlarına okullarında yetiştirilen robotları yerleştirerek, o ülkenin var olan yerleşik tüm sistemini kendi görüşleri doğrultusunda değiştirmek ister.

Budur.

Biri, o ülkede dinini yaymak isterken digeri o ülkeyi ele geçirip kendi kafasındaki sistemi yerleştirmek ister.
akp'nin bitmeye başlayacağının habercisi olay.