bugün

Şu an da sözlükte kemalist ve laik taklidi yapan mülteci düşmanlarıdır. Kılıktan kılığa giriyorlar.
şimdi de malum kişi ve konulara övgü dolu entryler giren yazarların ta kendisidir. bu fırıldakların cibiliyeti bozuk. omo bozom kotsolomozo soldoroyolor...
Aleykümselam.
babası meçhul , onun bunun çocuklarıdır, net!
Sözlüğün taşak oğlanına dönmüş yazarlardir.

Her ne kadar onlar için farketmiyor ise de (cemaat ellerinde her türlü oğlan olmayı kabullenmisler ) sözlüğümüzün deşarj kaynağı olmuşlardır.

Fetöcülere sövülen entryler içine bunları da katıyoruz ama bunlarda utanma arlanma olmadığı için hala yazmaya devam edebiliyorlar.

Hoş fetöye övgüler yağdıranların bakan, belediye başkanı falan yapıldığı yerde bunlar kıytırık bi sözlükte yazarlık yapmış çok mu?
Hey yavrum hey... ayklar, legendler, tialar ne yalıyorlardı zamanında. Ama 15 temmuzdan sonra bir anda entryleri silindi bir süre girmediler sözlüğe falan hatta...
Travesti ayk yapardı bunu
Tiamat zaten mal amk o hacı hoca kucağında telef olup gidecek.
o o.ç.'larını bu millet unutmayacak. sözlük hiç unutmayacak.
(bkz: Allah affetsin kandırıldık)
şu an kim en çok sövüyor ise en kral fetöcü o dur. ben bu çomarlara inat sövmüyorum. beraber yol yürürken iyiydi de, şimdi mi fetoş oldu.
tiamat vardı ayk 73 hala var ve birçok kefenli akp li yazar da aralarında bulunmaktadır. hayır sana ne bana ne ister fetocu olsunlar ister olmasınlar da kalkıp millete sırf muhalifler diye fetocu falan diyorlar şimdi orası tuhaf.

bizim şirkette de var böyle bir tane dana. suratına da söylediğim için buraya yazınca gıybete girmez. 2009 da girdim bu şirkete. ilk girdiğimden beri hep sövdüm fetoya ve pkk ya. çünkü bunun ve diğer şerefsizlerin 25 sene önceki hallerini de biliyorum. adam hep beni ayıpladı durdu "o hizmet adamı muhterem birisidir" dedi yıllarca. çözüm süreci zamanı ben "ihanet lan bu yarın gene silahlarını bize çevirecekler insan değil bunlar" dedikçe ırkçı dedi analar ağlasın mı istiyorsun dedi bilmem ne dedi. ne zamanki bunların g.tlerinden uydurdukları "milat" dedikleri zaman geldi hepsi eskiyi unutup sana bana fetocu demeye başladılar. çözüm sürecini unutup sırf muhalifiz diye bize pkk ile işbirliği yapıyorsunuz diyorlar hiç utanmadan sıkılmadan. şimdi inkar ediyor ben hiçbir zaman fetoyu övmedim ben hep akp liydim diyor. e tamam işte akp de o zaman övüyordu bu dinsizi. çözüm sürecini chp mi yaptı iyi parti mi yaptı amk neyini inkar ediyorsun hala. neysen osun neden kıvırıp duruyorsun..
Şu an Fethullah Gülen'e en çok söven yazarlardır.
Mesela ayk73 var. Senelerce laf söyletmezdi burada Hocaefendisine.
Yarın fetö ülkeyi ele geçirse yine ilk Bunlar Yalar fettoşu.

Şimdi bu utanmaz ve avanesi bizi fetöcü olmakla suçluyor.
Omurgasızlık böyle bir şey çünkü.

Bu arkadaşı unutmayın. Yarın Tayyip gittiğinde arkasından ilk söven kişi yine bu olacak.