bugün

Türkiye cumhuriyeti'nin birtakım savcıları tarafından isnat edilen suç.
(bkz: emin çölaşan a fetöcülükten dava açılması)

bu şu demek.
yazdıklarınıza dikkat edin, hükümetin işine gelmeyen şeyler yazdığınızda artık size dava açacak, suçlayacak yeni bir şey ürettik...

hayat ne garip?
sen yıllarca fetö ile mücadele et, başkaları yıllarca fetö'nün kıçını yalasın, ama gelinen bu noktada fetö'nün kıçını yalayanlar sana "fetö'ye yardım ediyorsun" bahanesi ile soruşturma açsın.

Sayın savcıya göre emin çölaşan'ın 30 senedir gülen karşıtı olması gülen cemaati aleyhinde yazması onun fetö karşıtı olduğu anlamına gelmezmiş.
Ama 33 yıl feto'nun içinde olan hüseyin gülerce'nin fetöcü olmadığına ikna olmuş aynı savcılar.
(bkz: emin çölaşan fetö sanığı hüseyin gülerce tanığı)

şu soruşturmanın ergenekon tertibinden bir farkı yoktur, temelsizdir ve kamu vicdanında daha baştan çökmüştür.

and olsun ki hepiniz bağımsız türk mahkemelerinde yargılanacaksınız. ama o yargılamada hiçbir milat olmayacak.
Fetöyü eleştirsen içeri,övsen yine içeri,oyüzden lügatında hiçbiri olmayacak.ozamanda birşey bulunurmu bilmem,Salih Tuna vardı Yen'i şafaktanmıydı o niye atılmıyor. Videoları var.
fetönün bankasına para yatıran suçlu, fetönün bankasını açan suçsuz.

ne güzel iş amk.
iktidara ait yargı ve basının bu kadar büyük yer kaplayan bir ülkede, mahkemelerin adalet dağıtmasını beklemek Polyannacılık olur.

Seçim öncesi hem Fetö'yle mücadele ediyormuş gibi görünerek, muhalefet edenlere de inceden korku salma operasyonları. iktidar kanadında olan insanlarda fetö örgütü üyeliği bile 17 Aralık öncesi sonrası diye suç kapsamı dışında tutulabiliyor. Ancak en başından beri Fetö'yü eleştiren insanlar bu örgüte üye olmadan yardım ediyormuşmuşmuş... Yapılan tek kelimeyle riyakarlıktır.

işi kişiye göre suç uydurma ve yorumlama sanatına çevirdiler iyice.
Şu anda bu ortamda kız Bekir hariç herkes götü kollasın kardeşim o hariç herkes fetoşçu olabilir ona göre kendinize mukayyet olun. .
heee, seni içeri atıp susturmak istiyoruz

ama elimizde geçerli bir şey de yok

o zaman fetocu olma ihtimali ver deriz ve tıkarız

şeklinde anladım.

sonra da bunlar yurt dışına gidiyor

ülkemiz çok güvenlidir, yatırım yapabilirsiniz deyince

şlaaakkkkkkk

diye bir ses geliyor.

memlekete dönünce de

gavurlaaaaa kaaafirleeeee bizi çekemüyüüüüüüürrrrr

diye ağlaşmaya başlıyorlar.

hapisteki gazeteci sayısı ile çin i bile geçip

dünya rekortmeni olduk

hamdolsun.
Aslında bu olaylar 28 şubatı aklıma getirdi, dindar insanların sürek avına tabi tutulduğu dönemdir.nerde 3 kişi bir araya gelip kuran okusalar mit jitem tepesine çöker,ya Hizbullah ya iran bağlantısı uydurulup hapse atılırlardı.hala suçsuz olup içerde unutulanlar var ama hükümet dahi sesini duymuyor.
Yine hukuki açıdan karanlık sularda yüzme denemesi. Ergenekon ve balyoz davalarında da böyle böyle hukuku aşırı zorladılar, elde patladı. Üstelik normalde gayet te suça batmış bazı derin devlet unsurları da paketi o kadar büyütünce kaynayıp güya aklandı. istediğimizi içeri atalım, en azından korkutalım diye böyle zorlama işlere girişince hem suçsuz bir dünya insanın başı yanıyor, hem suçlulara arazide kaynama şansı doğuyor oluşan hengamede.
benim de başıma geldi. çağırdılar savcılığa. ifadeye. dedim ki, "fetö'ye yardım eden şerefsiz orospu çocuğudur, allah topunun belasını versin"

önümüzdeki hafta cumhurbaşkanına hakaretten duruşmam var şimdi.
o zaman kendimi ihbar edeyim bari

sanırsam 10 seneden bu yana o cemaat denen

rezilliğe sallar dururum. burada sayısını kendim de

bilmediğim entarim de var, ağır salladım yani.

delil olması bakımından şeeetttim.

şu anda merak ediyorum acaba

gizli fetocumuyum.

evet bunu çok merak ediyorum.

belki de gizli fetocuyum.
Türkiye'den nasıl gidebiliyoruz.
malumun ilanı olarak savcı marifetiyle iktidar tarafından açıkça ilan edilmiş suçtur.

gidişat hiç de iyi değil.
a:101 den 1 kuruşluk alışveriş yaptıysanız (şuan öyle bir şey yok) bile yardım etmiş oluyorsunuz maalesef sistemi çok iyi oturtmuş onun bunun fetösü. ama savcılıktan size kağıt gelmez gelemez. bu konu hakkında pek bilgi sahibi olmamama rağmen ünlü ve ünsüz olan bir çok kişinin fetöye yardım ettiği biliniyor bunlar arasında suç sayılması için belirli miktarlar söz konusudur diye düşünüyorum.