bugün

Gereksiz bir eylem olduğu ortaya çıkmıştır. Adam yiyor ama atıyor leblebi gibi. Rvp belim ağrıyor kıçım ağrıyor yatsın.
ciddi ciddi düşündürmekte.
(bkz: rotasyon)
(bkz: uefa avrupa ligi)
(bkz: türkiye kupası)
(bkz: psikolojik üstünlük)

sonuç olarak gereklidir. sadece havası yeten oyuncular vardır. mesela didier drogba da galatasarayda olağanüstü işler yapmadı. ancak sadece takımdaki varlığı bile çok şey değiştiren oyunculardandı. tıpkı rvp gibi.

allahım robin van persie gerekli mi diye tartışır olduk. ben bi su çarpacağım yüzüme.
Rakip savunmayı tedirgin eden oyuncular her zaman iyidir çünkü rakip ileri çıkmaya korkar. Rvp' nin varlığı yeterli.
denemek için alındı. Zaten 2-0 öndesin. Doğru hamle
Rvp alınma sebebinin direkt olarak oynatmak olduğunu sanmıyorum ben. Çok fazla oyuncu alındı zaten. Fernandao da ligi bilen bir adam olduğundan rvp daha çok sonradan oyuna girer.

Rvp nin transfer sebebi de bana göre takım klasını yükseltmek. Düşünsene yıllardır pes de manu alma sebebi adam Fenerbahçe de. Bu bile yeterli aslında. Ortega nın, Van hooijdonk un alex in formasının yanında nani ve rvp forması da yer aldı.

Not: para var huzur var amk. Demet akalın mı demişti bunun olumsuz halini?
Amaç taraftarın gönlünü hoş etmektir. Ama taraftar takımın amına koyduğunu anlamaz.

Sattırdığı formalar yeter demiş bir arkadaş. Bir fener forması 150 lira hadi diyelim 10000 tane forma sattırdı rvp o kadar sattıramaz da öyle varsayalım. Yiz elli binlira ediyor. Rvp maçbaşına altmış beş binlira para alıyor. Yani 3 maç sonra kazandırdığı parayı takımdan alacak.

Futbol oynayacak adam lazım. Ligimiz katar ligine dönüyor.
ama lazımdı, fb. de Semih'ten beridir bir nöbetçi golcü alışkanlığı var, rvp iyi seçim bence.
fernandao varken rvp'yi almakta sıkıntı yoktur da, pereria varken rvp'yi almak gerçekten mantıksız bir iştir. adam dengeoğlu'ndan daha fena çıktı amk...
150 ile 10000 i çarparak 150.000 bulan aklıselimlerce eleştirilen önermedir. van persie dünyanın en iyi golcülerinden biri olarak fenere geldi ve fernandao ile iyi bir ikili oldular kanımca. burada tek sorgulanması gereken şey fenerin nasıl bir sistemle oynayacağıydı, ki pereira bunu 4-3-3 ofansif sisteme -ki barca taktiğidir, yanlış olmasın- nani ilavesi yaparak genellikle çözdü diyebiliriz.

rakip güçlü olduğunda sistemi değiştirme yoluna gidiyor ve an itibariyle şampiyonluk kovalıyorlar. rvp yi yedekte fazla bırakmazsa yeterli diye düşünüyorum. 11 adamı çünkü.