bugün

Bu bir önyargıdır. Anadolu takımları 3 büyüklerden çok sonra kuruldu. Onunla da çok alakası var.

Karadeniz takımları kurulmadan önce trabzon da dahil bütün karadenizde iki kişiden biri gs'lıydı.

Ve nedendir bilinmez, karadenizliler fenerbahçe'ye düşmandırlar, hiç sevmezler feneri (valla bilmiyorum bu niye böyledir).

Fenerliler bu ikisini birleştiriyo ve trabzon'la gs kardeş takımdır, diyo.

Yok öyle bişey de, fenerliyle bunu tartışmaya da gerek yok. Önyargı o. Einstein ne demiş, önyargıyı kırmak atomu bölmekten daha zordur, demiş. Çok doğru söylemiş.

Ben trabzonluların çok fanatik olanları var, onlarla falan tanıştım.

Ama hiçbi şey diyemezsin. Adam tv de, demin seyrettim, bu entryi zaten ondan yazıyorum, trabzon geldi bizi kadıköy de yendi, gs dan evinde 5 yedi, diyo...

Sanki planlanmış bişeymiş gibi.

Demek ki böyle bir yaygın önyargı var.

E almanlar da türkler sahtekardır, der. En ala pastırmayı yarı fiyatına sat, vardır bu işin bi bokluğu, der. Gene almaz.

Yapcak bişey yok ona.
trabzonlu olan fakat feneri tutan çok kimse tanıyorum.
normaldir. adamlar ali koç'tan çekmedi karadeniz'den çektiği kadar. bütün şampiyonlukları karadeniz şehirleri yüzünden gitti. en az 5-6 şampiyonlukları trabzon yüzünden gitti, geçen sene giresun, bu sene de samsun yüzünden gitti. evet gidecek değil gitti.
trabzonu hiç sevmem amk. bi tek dilan dere yi seviyom trabzonlu olarak.
normaldir. paranoyak oldular son 5 senede. kendileri kazanınca hak, başkası olunca rakip yattı.
trabzon'da laz yoktur. lazlar rize'nin pazar ilçesinde ve daha doğusundaki ilçelerde yaşarlar.