bugün

Fenerbahçenin UEFA Avrupa ligine göre zor bir gruba düştüğü aşikâr. Yalnız bu kıyaslama da çok Saçma olmuş be dostum.
galatasarayı görünce fark ortadan kalıyor zaten. fenerbahçeyi görüncede ziraat türkiye kupası grubu sandım neyse ki diğerlerini gördüm de anladım.
bırakın son sözü uefa söylesin:

kulüp adı ve uefa sıralaması bugünkü uefa sıralaması baz alınarak tarafımdan hazırlanmıştır. tablo kalite ve klasman farkını açıkça ortaya koymaktadır. her iki kulübümüz de grubunda üçüncü torbada iken birinde uefa 5 ve 6ncısı ekipler, diğerinde ise 26 ve 55ncisi ekipler vardır. fener bu seneki kadrosu ile gruptan çıkamazsa bi zahmet edirneden dışarıya ancak turist olarak gitsin. aynı durum galatasaray için de geçerli. o da astana önünde en azından üçüncü olamazsa yönetim ve yetersiz yetersizoğlu, kendilerine saklanacak delik arasınlar.

club atlético de madrid: 5
sl benfica: 6
galatasaray aş: 38
fc astana: 308

afc ajax: 26
celtic fc: 55
fenerbahçe sk: 75
molde fk: 164

edit: imla
biri avrupa ligi biri şampiyonlar ligi grubudur. aradaki çizgi çok keskin be usta.

es es liyim.
şu iki grubu karşılaştıran katıksız maldır.

not:fb
bu konuyu açan yazarın fenevli olma ihtimali % 99 dur fenevi öne çıkarma gsyide ezme düşüncesi rezillik ötesi.
la liga şampiyonu, cl finalinde son dakika kupayı kaybeden takım...

süperligden kat kat üstün portekiz liginin domine edici, cl'nin neredeyse müdavimi bir takım...

4 yıldır cl'ye katılan, avrupa kupaları sahibi, uefa resmi sitesindeki sıralamada türkiye'nin birincisi, son şampiyon takım...

ve evet geri zekalı hangisi hangisi acaba. iq ayakkabı numarası kadar büyük olunca karıştırabilirsin.
klasman farkını ortaya koyan versustur.

sen hiç ferrariden inip şahine biner misin amk.
atletico madrid. dünyanı en iyi liginde 3. olan takìm 1. 2. zaten dùnyadaki en iyi iki takım oldu ki o ligde şampiyon oldu bu takìm.
benfica yenilgisini unutan fenerliler var daha aramızda sizden iyi olan takımın uefada işi ney ki portekiz şampiyonu. portekiz ligide türkiye liginden daha iyi lig. dùnyadaki en iyi alt yapıya sahip lig.
astanada her sene bir tane takım odugu gibi süpriz takım.

celtic:oynadıgı ligde 12 takım var. baska bir sey demeye gerek yok.
ajax:gençlerden oluşan bir ekip.
malde:daha bu sene duydum.
Atletico nun elemelerde tokatlanıp uefaya gittigini dusunurum. Baksana fener yerine gsyi cekmisler agsgdh
Not:osmanlispor