bugün

Fenerbahçe'nin bilancosunda geçen ayrıntı.
Adam tuttuğu takımı borclandiriyor kendine.
Çok ilginç cidden . Geçmiş baskanlarda hiç böyle birşey görmemiştim, duymamıştım.

görsel
Aile şirketinden gelen Ali Koç için normal olan durumdur.
aziz cidden adammış ağa. bu ne rezalet.
esas soru tl mi dolar mı ? tl ise sıkıntı yok fenevliler feneriumdan kapatırlar hesabı. hahahaha.
yahudi ali koçun tıpkı israilin filistinde birkaç dönüm toprak alıp komple filistine çökmesi gibi fenerbahçeme çökmesi olaydır. yahudiler bi yeri ele geçirmek istediği zaman oradan önce ufakta olsa mülkiyet alır yada para verir borçlandırır tipik klasik yahudi zekasıdır ben bunların yanında yetiştim ciğerini bilirim ciğerini..
Başkanlık koltuğuna sıkı sıkı sarılmış desene.

Galatasaray ile diğer 2 büyük takımın arasındaki fark bu işte.

Galatasaray demokrasi diğer takımlar otokrasi ile yönetiliyor.
Demirören de çok borclandirmisti bizi.fiko da paraları iç etti.
ali koç un fenere değil fenerin ali koç a ihtiyacı vardır. o nedenle bu paraları isteyeceğini düşünmüyorum. başarılı olduktan sonra çekilecektir.
Denetim mekanizması olması gerekiyor kanunen.

Yoksa keyfi harcamalar kulüplere girer.
seçimden sonra ağzından çıkacak bir "sildim" kelimesi ile yok olacak olan borçtur. inşallah yanılmam ancak ali koç bir yıldırım demirören veya bir ünal aysal değil. bu adamların aile mazileri malum türkiyenin en büyük, en güçlü 3 ailesini say desen mutlaka koç ailesini söylersin. demiören gibi hükümetin ittirmesi ile bir anda korkunç bir güce ve servete kavuşmuş insan değil ali koç.

dediğim gibi inşallah bizi yanıltmaz ancak bizim dışarıdan görebildiğimiz ali koç kulübün bana borcu var diyerek şantaj yapacak birisi değil. 280 milyon da bize korkunç büyük bir para geliyor ama bu adamların sadece "nakit" kişisel servetleri yanında bu paralar devede kulak bile değildir emin olun.
güncel Önemli Başlıklar