bugün

eğer işi pankart açmaya kadar götürdüyse haketmiş kadındır. olayı tam olarak takip etmediğimden mütevellit bilmiyorum fakat siz kadın ya da erkek karşı takım taraftarını tahrik edecek şeyler yapar üstelik de onların yanına otururken bunu yaparsanız kusura bakmayın ama bu ya provakatörlüktür ya da ahmaklık. bile bile lades demiştir sayın hanımefendi.
fanatizmin, şiddetin, saygısızlığın kadınları bile holiganlaştırdığının göstergesi.
not: ekmeksporluyum.
hala bilincine varamadık millet olarak desteklenen partilerde, tutulan takımlarda herkesin özgürce kendi yolundan gitmesini. yaşadığımız yüzyıl da sırf kendi takımının forması kadının üstünde olmadığı için dayak atılıyor. insan olun biraz insan! taraftarlık bu değildir elinize ne geçti böyle yapınca. utanıyorum böyle insanlarla aynı ülkede yaşamaktan. ve bunu söylerken bir fenerbahçeli olmadığımıda belirtmek istiyorum.
sokaklarda berduşluk yapan, güzel kadın gördüğünde laf atan serseriye ve yanlış bir şey yaptığında kadına vurulmaz diye laf anlatacağına git taksimde güvercinlere yem atarım.

empati yeteneğinden yoksun, abazalığını tekme tokatla şiddetle dışar vuran, azla yetinmeyen, empati empati diyoruz bir bok anlamayan beyinsizler; en az 40 tane vize uygulamıyor türklere siktirolup gitsenize valla bak.. sizin gibilere ihtiyacı yok bu ülkenin.

kadına vuran, vurulmasına izin veren kişilerin rezilliğidir bu olay.