bugün

siyasi arenada cem uzan vaadlerine iyi bir örnekleme.
(bkz: orda bir köy var uzakta)
doğru olan olasılıktır. fenerbahçe şampiyonlar ligi kupasını alır sonra play station ı kapatıp yatar.
(bkz: büyüklere masallar)
sinan şamil sam eylem şenkal'ı nakavtla geçer, parma zerrin'i egeliler karşında 1-1 bulursa neden olmasın.
(bkz: yersen)
gerçekleştiği gün edit rekorları kıran roberto carlos başlığını hatırlayacagımız olay.
peşinen edit (bkz: başlık başıma kalmış)
(bkz: eskiden buralar hep entry idi)
ajdar eurovision birincisi olabilir cumlesindeki ihtimalden daha dusuk bir ihtimal...
şu şartlar altında aziz yıldırım vari bir söylemle olsa olsa tesadüfen olacak bişey.
ligte ezeli rakipleriyle taşak geçen bir takımın ve henüz avrupada bir mağlubiyeti olan bir takımın yapması muhtemel olayıdır. rekorları kırmaya başladı, yenilmezlik ünvanı olanların ünvanlarını çöpe attı. yaparsa o yapar. en iyisini o yapar.
bir ihtimaldir neden olmasın belki ben de bir daha ki seçimlede başbakan olabilirim hatta uslu durursanız siz de şirinleri görebilirsiniz. * **
halamın bıyıkları olsa amcam olurdu.
balıkta kavağa çıkabilir zaten. şaka bir yana bence şu ana kadar oynadığı futbolu devam ettirebilirse en az bir çeyrek final gösterir bize.
'fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi sonunda neyi! tutacağını hep beraber göreceğiz' olarak cevaplanabilen ihtimaldir.
olası 7 rakibi var fenerbahçenin.
AC Milan (italya)
Chelsea FC (ingiltere)
FC Barcelona (ispanya)
FC Porto (Portekiz)
FC Sevilla (ispanya)
Manchester United ( ingiltere)
Real Madrid (ispanya)
şimdi bu 7 takımdan barça , madrid ve mençıstırı bir grup yapsak.milan ve çelsiyi bir grup yapsak.porto ve sevilla ayrı bi grup olsa.
barça,madrid ve mençıstır ın turu geçme olasılıkları % 90 desek.
milan ve çelsiye %80 desek.
sevilla ya % 60 ve portoya % 50 desek.en iyi ihtimalle porto gelse: 1/7*0,5= % 7 oluyo.
sevilla desek:1/7*0,4=%5.
+fenerbahçe şampiyonlar ligi şampiyonu olabilir ..
-deme yav. dur bunu audrey * duştan çıkınca hep beraber konuşalım.
(bkz: kedidir o kedi)
acaba fenerbahçe bu yıl şampiyon olursa alaycı ifadeler takınan insanların ali şen'in yüzüne nasıl bakabileceğini akla getiren söz.
Rüyalarda buluşuruz şarkısını akıllara getiren entry.
görsel
Katılması kupayı almasından daha büyük birşey.
böyle bir olayın gerçekleşme ihtimali on üzeri on üzeri on'dur.
başlığı okurken bi gülme geldi fenerbahçe şampiyonlar liginden sonrasını okuyamadım.
2001 model galatasaray yapamadı.
diğerlerinin yapacağını hiç zannetmiyorum.
işte 2001 model galatasaray:
taffarel
capone bülent popescu ergün
okan ümit emre hasan
hagi
jardel.
t.d: mircea lucescu
yedekler: kerem inan,fatih akyel,emre aşık,hakan ünsal,suat kaya,arif erdem,marcio.
Rüyalar Gerçek olsa Hiltona hergün yürürdüm. Bu da öyle bir ihtimal. Evet.
güncel Önemli Başlıklar