bugün

kulüpleri şike skandallarıyla çalkalanıyor, transfer ettikleri futbolcular gözaltında, kulüp başkanları gözaltında sorgulanıyor, bu skandallar ispat edildiği takdirde çok yüksek ihtimalle küme düşürülecek ve bu kulübün taraftarları halen çıkmış galatasaray şöyle, beşiktaş böyle, trabzon öyle...

çok değil, iki ay öncesine kadar aylarca galatasaray'ın küme düşme ihtimalleri üzerinde dalga geçen taraftarlar şimdi rezil, aşağılık bir durumla küme düşme tehlikesindeler ama onlar için dünya toz pembe...

gerçeği ve durumun ciddiyetini görmeniz için illa başlık mı açmak gerekirdi fenerbahçe taraftarları? halen çıkmışsınız beşiktaş 8 yedi, galatasaray 6 yedi... bu mudur? gerçekten her şey bu mudur? bunun arkasına mı sığınıyorsunuz şimdi? hep arkasına sığınacak bir şey bulmak zorunda mısınız?

bir kulübün başına gelebilecek en kötü şey şuanda başınızda farkında mısınız?

değilseniz, bizim de pek umurumuzda değil zaten, göbeğimizi kaşıya kaşıya izliyoruz.
hiç bir zaman sona ermeyecek yüzsüzlüktür bir de ortalığa saldırmaları onları daha çirkef olduğunu kanıtlar niteliktedir.
liglerin adı değişir , başlarındaki rakamlar değişir . değişmeyen tek şey fenerbahçe sevgisidir .

mantıklı düşünülürse şike yapan bir takımın 2 şampiyonluğu son maçlarda kaybetmesi nasıl izah edilebilir . allah galatasaray taraftarına bile böyle acı yaşatmasın diyebileceğim bir hüsrandır . eğer ki şike idaaları* doğru ise 2.lig değil 3.lige düşürsünler ama sevgi renkleredir , lig adı ne olursa olsun sarı-lacivert herzaman sarı-laciverttir .
3 ay önce bana bank asya esprileri yapan bazı arkadaşlarımla bugün trt 1 esprisi yüzünden kavga etmem ne kadar yüzsüz olduklarını gösterir. futbolda ezeli rakiple dalga geçmek büyük bir eğlencedir. onlar tattı bu eğlenceyi ve ben boynum bükük kabullendim. çünkü hakediyorduk. sikindirik bir takımımız vardı ve matematiksel olarak şansımız da vardı. ama bugün aynı esprileri biz yapınca kavga çıkartanlara diyecek lafım yok artık. bugün siz hakediyorsunuz eğer şike iddiaları doğruysa bu esprileri. size trt 1 izlemeye devam edin diyorum.
fenerbahçe taraftarı için doğru önermedir yüzsüzlük. ama artık aldırmıyorlar ona da alıştılar. alışmış kudurmuştan beterdir.
(bkz: biz alıştık)
yahu korkun demiyoruz ama "ya gerçekse?" demiyorsunuz bile. biraz ağırbaşlı olmanız gerekir. hâlâ yok biz temiziz diye güle oynaya gezebiliyorsunuz. cidden komplekslisiniz, biraz ar edin, susun sonucunu bekleyin. ama yok, varsa yoksa sekiztaş, yok cincon. kardeşim gerçek bile olmasa sizi şikeci olarak gösterirlerse ne olur bir düşünün.

ayan beyan "şikeci fenerbahçe" olacak adınız ve siz bu lafları yutacaksınız. inşallah yapmamıştır kimse şike ama bu ligin çok temiz olduğunu düşünmüyorum. ayık olun, kırılır fincancı katırları.
cemal nalga olayını unutan, hatırlamak işine gelmeyen bir kulüp taraftarının, daha sonuçlanmamış bir soruşturma yüzünden büyük fenerbahçe taraftarına yaptığı anlamsız, komik yakıştırma.
yüzsüzlük şu saatlerde o kadar tavan yapmıştır ki onlar için yüzleri götlerine dönmüş ordan konuşuyorlardır .
yüzsüz götlere dönüp konuşmalarından dolayı yüzsüz sanılmalarının sebebidir. Sen 2011 deki kupayı iade et olmayan 2 şampiyonluğu 2003 te mafyayla alınan kupaya ses çıkarma yüzsüz dediğimizde de hakaret ediyoruz sanar bunlara yüzsüz diyenler.
Yüzsüz ki ne yüzsüzler. Şikeyi kendi yöneticileri kabul etti kendileri kabul edemeyen taraftarlar.
(bkz: şekip)
yöneticileri şikeyi kabul ederken sözlük oradaydı.
Bunu bile bile hala şike yok diyorlar. işte bu sebeple yüzsüzler.
Hocam ne demişti tam olarak?
ünal aysalın 'fırsatçılığı' ile boy ölçüşemeyecek olan durumdur.
hala ibrahim akından cemal nalgadan bahsederler birde.ulan cemal nalga olayı ortaya çıktı mı galatasaray-8 puandan başladı mı daha neyi konuşuyorsunuz basketbolda 8 puan demek futbolda 25 puan gibi birşey ztn
şike yapan başkanına tapan taraftarın yüzsüzlüğü. yani başkanımız ahlaksız ve biz bunu onaylıyoruz, gurur duyuyoruz.