http://www.youtube.com/watch?v=BHkPVYGlO80 üşenmemiş ezikliklerinden beste bile yapmışlardır. yapsınlar bir şey demiyoruz. ama yenersek onları da yeneceğimizin bilinmesini isteriz.
güldüren bestedir

içten içe de bunu yapacak alçalmış olmaları nedeniyle onların adına utanmamızı sağlamıştır...
ezikliğin dibine vurmuş bünyelerin sıçtığı bestedir.

(bkz: el sikiyle gerdeğe girmek)
Fenerlilerin elinde patlayacak bestedir. GS yapamadığı 2nci sermaye artırımı ile borsadan bir 375 trilyon daha kaldıramayınca para için şampiyonlar liginde tur atlaması elzem olmuştur. Fransız mason üstadları bunun icabına bakacaktır , bu turu gs geçecek.
bir fenerbahçeli olarak kınadığımdır..

galatasarayın bir türk takımı olduğunu unutmamamak gerekir.

allasen bu şekilde fenerbahçeli olacaksanız hiç olmayın dedirtmiştir.
insanın tüylerini diken diken yapan bestedir..
güzel olmuştur.
ellerinize, yüreğinize sağlıktır. ezik cinconu bir kez daha kepaze etmiştir. ehe.
el sikiyle gerdeğe girmeye çalışanların tutundukları son dal. ulan merak ediyorum real madrid'e yenilsek nasıl mutlu olacaklar. 8 tane takım kalmış avrupa'da bunlardan biri galatasaray. hangi kafa ezeli rakibi real madrid'e yenildi diye dalga geçecek kadar aptal olabilir ki. Real Madrid ulan futbolda gelinebilecek son nokta. yazık lan size vallahi psikolojiniz iyice bozulmuş sizin. utanmayın eksileyin de hem sizin içiniz biraz soğusun hem de biz içinizin nasıl cız ettiğini görüp biraz daha keyiflenelim.
(bkz: vay ezikler vay)
bunlar yüzünden chelsea'yi havaalanında karşılayan, lazio atkısı açan hainlere laf edemiyoruz, yapmayın aminüm.
hiç şaşırtmamıştır.

bir real'li futbolcuların altına yatmadıkları kaldı -bu marşı yapan kafadaki taraftarlardan bahsediyorum- korkarım onu da real madrid istanbul'a geldiğinde gerçekleştirecekler.
önce şaka sandığım izleyince ise acıdığım bir insan topluluğunun eşsiz beyin yapısını bize gösteren ibretlik video. allah akıl fikir versin. bunun gibi moronlar var ya ana babaları için böyle çırpınmaz, çabalamazlar, memleketleri bölünse böyle bağırıp hak aramazlar. kalıbınıza sıçayım lan.
fenerbahçe taraftarından beklenen bir harekettir. ezik ve haysiyetsiz olduğunuzu zaten biliyorduk marş yapıp çenenizi yormayın. 9 nisan akşamı da bir yerlere kaybolmayın sakın.
adamlar haklı beyler 2 yıldır ağır tecavüz ediliyor onlarda patladı.
real madrid ile ancak rüyalarında karşılaşacak olan takım taraftarının platonik aşkıdır.
galatasarayli fenere, besiktasli galatasaraya, fenerli galatasaraya yapmistir bu tur davranislari avrupa maclarinda. Daha önce de söyledim yine belirtiyorum turkiyede butun taraftarlar ya da fanatikler ayni. besiktas taraftarinin fenerliden, fenerlinin galatasaraydan farki yoktur. bir aile icinde iki farkli ya da uc farkli takimi tutan kardesler var turkiyede. her taraftar birbirine bok atiyor ama hepsi ayni amk. Baska ulkelerle karsilastiracak olsan bi derece katilabilecegim bir önerme her takimin taraftarinin farkli olmasi. Bunun sebebi sosyokulturel ya da politik ve ekonomik sebepler olabilir. Turkiyede durum öyle degil ama. tum taraftarlar ayni ama fanatik insanlar her zaman kendisinde ayricalik aradigi icin ortaya böyle absurt fikirler doguyor. kabullenin fanatik olan butun taraftarlarimiz ayni bok.
iki sene once cska atkisi acan vatanseverlerin yeni filmi.
eğlence anlayışları enteresan olan insanların hala açıklamaya çalıştığı keyifli eğlencelik.
eğer bu bir beste ise güntekin onay ve rıdvan dilmenin her hafta en az 3 taraftar bestesi yaptığının kanıtlayan hededir.

dostum beste demişsin ama bu bildiğin 11.
Söylemek istemiyorum ama ezikliğin göstergesidir diyemeden de kendimi alamayacağım. hadi atkıya alıştık da beste ne ulan?
bu defa güldürmüşlerdir.
Cok komik bir videodur. Çoğu ergen yaşlarda olsa da önde atkı tutan dede en komikleri. Real'e koyar elersek bu adamların bazılarını Taksim'de sevinirken de görebilirsiniz. Türk olmak böyle bir şey.
"mesut özil, ronaldo'suyla,
ileride karim benzema,
sol kanatta di maria'yla,
acımayın cimbomboma."
fenerbahçe taraftarının, real madrid bestesine şaşılacak bir durum yoktur.

yıllardır her takım birbirlerine beste yaparak dalga geçilerek makara yapılır. şimdi uzun zamandır, ağızlara sakız olmuş yaramı ye fener bestesini tüm dünya ülkelerinde türkçe bilmeyen insanlara dahi söyleten, özellikle kafayı çeken kızlar dahil aile ortamı olan tüm yerlerde ve toplu taşıma araçlarında kadın ve kızların içinde bu besteyi söylerken sorun yok, fener beste yaptı sorun var. başka zaman gösterilmeyen bu titizlik fenere gelince mi var.
100 küsür yıldır real madrid' le karşılaşmayan bik bik bikkk şeklinde ötenler kadar maldır bu besteyi yapanlar.

sanane olum elin zikinden. alla alla.
not: fenerbahçeliyim.