bugün

türkiye'nin 3 büyük kulubünden* birisi olan fenerbahçe'nin, kendisinden kaç gömlek altta olduğu bile belli olmayan bir güzide takıma karşı, kendi sahasın da ve seyircisi önünde hiç bir varlık gösteremeyerek rezil olmasıdır.

açık söyleyeyim ben fenerbahçe'li bir futbolcu ya da yönetici, haydi bunları geçelim taraftar olsam inanır mısınız saat 11 i geçmeden yorgan altına girer yatarım. ki bari hemen sabah olsun da bu utançtan kurtulayım deyu!.

mutluluklar.
(bkz: siktirinlan)
yedeklerle çıkan rezilliktir.. bazıları gibi 'aslarla' çıkmamıştır. hadi şimdi siktirip gidebilirsiniz.
hemen olayı galatasaray'a çeviren rezilleri gün yüzüne çıkarmıştır. ulan takımına bak takımına bize ne bok yemeye laf atarsın üstünden kaç vakit geçmiş maçın sidiğini yarıştırıyorsunuz.
gesenin as kadrosunu beceren takımın yedeğin yedeği fenerbahçeyi yenmesidir.
kendi evinde aslarıyla elendiği takım fenerbahçeyi formalite maçında yendi diye sevinçten zıplayan arkadaşlarımızın düşüncesidir. olsun onlarda insan.
Fazla söze gerek yoktur, herkes her şeyi izlemiş ve görmüştür.

(bkz: #18827005)
doğru bir önermedir, gruptan lider ve yarı finale çıkarak rezil olmuştur. oysa birileri tek maç eleminasyonda bu takıma kupadan elenmiştir. hayırlı olsun lan cincon bebeleri, kaç sene oluyor kupayı almayalı? 9 mu 10 mu olacak??
(bkz: hahahaha)
hani dediğimdir. lan size bir şey diyeceğim, şu mağlubiyet fenerbahçe taraftarının sikinde bile değil. hatta ben bugün şuan öğrendim yenildiğimizi. fenerbahçe ile ne kadar ıvır zıvır var hepsi diğer takım taraftarları tarafından açılıyor. işsiz güçsüz müsünüz arkadaşım siz, gidin daha iyi şeyler için fırsat kollayın.
yedeklerle çıkmak bahane değildir. o sahaya kim çıkarsa çıksın giymiş olduğu forma "fenerbahçe" formasıdır. o nedenle sen ezeli rakibin 3-5 ay önce bu takıma yenilince car car konuşuyorsan, aynı takım rakibin olduğunda yeneceksin, he yenemiyorsan da susup oturacaksın.