bugün

-aykut 7 kere istifa eder geri döner
-aziz tercüman sameti yanına alır azarlar "dovumu samet"
-alexin heykeli dikilir 1-2 hafta sonra kovulur
-aziz anons yapar kadın taraftarları azarlar
-her yenilgiden sonra 3 temmuza sığınılır
-aziz cincona bizim 6-0'mız var diye atarlanır

-en büyük bomba ise herzaman ki gibi azizden "ben fenerbahçe için 1 yıl hapis yattım onlar ne yaptı"

neden hapis yattığın ortada birde kalkmış seni metristen çıkaran taraftara laf ediyorsun bu insanlar günlerce oralarda yatıp kalktı cop ve biber gazı yedi unutma bunları aziz bu taraftar tüm bunları senin gibi şikeci biri için değil fenerbahçe için yaptı.

not: merak edenler için fanatik fenerbahçeliyim.
katılmamak mümkün değil ben taraftar olarak her zaman üzerime düşeni yaptım kombinesinden formasına kadar ama artık sıkıldım enayi yerine konmaktan ve aziz gidene kadar her türlü desteğimi kesiyorum.
ahlaksız azizde biliyor artık fenerbahçe taraftarı uyandı kral çıplak.. o yüzden aykut kocaman onun tutunacak son dalı çok iyi biliyor ki aykut geri dönmez ise sıra kendisine gelecek. türk futbolunun aziz yıldırım, fatih terim, sadri şener gibi artıklardan temizlenmesi gerekiyor.
(bkz: adam fenerli zaten)
(bkz: galatasaray wc kulübü)
40 yıllık tarzanım, ben böyle maymun görmedim.

bu tanımdaki kişiler ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür. *
not : * taraftarıyım
Türkiye'de taraftarlık kavramının ne saçma boyutlara varabileceğini gösteren başlık.

Arkadaş, şu kulüp çok değil 14 ay önce dünyada çok az takımın altından kalkabileceği bir darbe yedi, silkim silkim silkelendi. Psikolojik ve manevi çöküklüğü boş geçiyorum; tıkır tıkır işleyen şampiyon takım dağıldı, para kaynakları kapatıldı, başkanı hapse girdi kaç ay orada yattı, futbolcular, herkes ortada kaldığını düşündü kimisi kaçtı gitti.

Şimdi takım o sürecin artçı şoklarını yaşıyor...Geçen seneki gaz kalmadı, adrenalin gitti. Geçen sene herkes iki kat performansla çalıştı, olmayacak bir şeyi yaptı, federasyon kupasını kazandı, şampiyonluğu son maçta (hem de sadece beraberlikle) kaçırdı. Beşiktaş bu sene şişine şişine, boş boş, feda feda diye geziyor, asıl feda geçen seneki Fenerbahçe'ydi.

Bu sene bariz ki o dönemin korkunç psikolojisinin etkileri anca ortaya çıkıyor. Herkes hala şaşkın, yılgın, hala süreçle barışıklık sağlayamamış durumda. Ona rağmen bu takım ligde ilk üçte, kupada yoluna devam ediyor. Ya Galatasaray şampiyon oldu diye bu kadar veryansın edilir mi? Galatasaray otuz yılda bir bizi 2-1 yendi diye bu kadar kinlenilir mi? Takımın kimyası, psikolojisi hala bozuk, siz ne bekliyorsunuz daha hemen; işten kovulsanız bir ay kendinize gelemezsiniz be efendiler.

En kötü zamanımızda rüya takıma hala kök söktürüyor, her alanda yine karşısına çıkıp ezilmeden başa baş mücadele edebiliyorsak be adam sen neyi komik bulursun? Bırak bu sene beşinci olalım, bırak bu sene ortalama başarı olsun. Bu olaylar, GS'ye veya BJK'ye gelse ilk on hayaldi, tribünleri bomboştu kaç kez örneklerini gördük.

Bütün bunları unutup da bir maç kaybettik diye bu kadar basit bir taraftarlık sergilemen niye? Sen takımına böyle dersen, elalemin galatasaraylısı beşiktaşlısı neler demez? Nitekim Fenerbahçe başlıkları altında en çok onlar dolanıyor, saçma sapan espriler, kinle yoğurulmuş, çocukça beyanlar. Bunlara karşı sen dik durmazsan taraftar olarak ne işe yararsın sen?

Ben de Aykut karşıtıyım ama kol kırılır yen içinde kalır arkadaş. Sen kendi içinde böyle çatlak borazan gibi bağırırsan elalem tefe alır tabi.

Böyle aptal başlıklar açan ya Fenerbahçeli değildir, GS'li Truva Atıdır ya da aklı beş yaşındaki çocuğunki kadardır.

Özün sözü: Eleştirmek ayrı şey, otus birini yeni çekmiş boşalmış ergen heyecanıyla güya dalga geçmek ayrı şey.
bir top yere ne kadar hızlı vurarsa o kadar hızlı yükselir. ( vur'a'r esprisine biri yorum yapsın da iki güleyim ya) .
hem ayrıca böyle büyük kulüplerde bu tarz algalanmalar hep olmuştur olacaktır da. galatasaray da bir ara futbolcuların parasını verebilmek için çöpten karton, alüminyum toplamıyo muydu. ama bakın , şimdi bizi bile yenebiliyorsunuz (bkz: bu ne cüret).
fenerbahçe bir türk kulübü herkes kendine baksın bakalım ne kadar ciddi bir hayat yasıyor ?

fenerbahçe bir zülfü-yar dır. sadece seversin karşılık beklemeden , ha gülüyorsan senin ki baska bisey.
eğer ki fark edebildiyseniz * hepsi aziz yıldırım yüzünden gerçekleşmiştir. bütün bir klübe mal edilemez.
buna rağmen ferbaçeli taraftarların konuşmaları da ayrıca bir ironidir. ulan rezil kepaze hale gelip GS'ye laf atıyorsun her tarafın açıkta sus bari de adam sansınlar. hala 6s yazmalar yok 1461 den bahsetmeler. önce kendini götünü örtecen ondan sonra başkasına çuvaldızı batıracan. bi toparlan ondan sonra ne bok yiyorsan ye. en azından rekabetin adı olsun. böyle seviyesizce rekabet mi olur lan. bu şekilde GS Fenevi muhatab almaz.
Bir daha bu kulüpte görev almam diyerek ayrılan küfürbaz şahsiyeti imparator diye omuzuna alan,
Başkanını linç ederek kulüpten kovan,
Teknik direktörü cebinde bulamadığı telefonu için taraftarına hirsizsiniz hirsizlar diye feryat eden,
Basketbolcusuna başka oyuncu forması giydirip yanlışlık olmuş açıklaması yapan,
Seksi kulüp,
futbolcularına para ödeyemediği için televizyondan bağış toplayan,
çok övündükleri uefa kupasını kazanan futbolcularına jübile dahi yapmayan,
Stadının tuvaletinde seksi kulüp olmanın gereğini yerine getiren bir taraftarlık bilinciyle davranan,
Rakip takım futbolcularını hava limanında sevgi dolu sözlerle karşılayan,

bir kulübe ezeli rakip olan kulüptür...
kendi takımıyla alay ediyor, dün lua lua'nın gollerini de alkışladın mı lan çakma Fenerbahçe'li!

arkadas sen nasıl Fenerbahcelisin ki baskanına aziz diyorsun, ulan adama saygın yok anladık da oturdugu koltuk Fenerbahce spor kulübünün baskan koltugu saygısız. ulan var ya agız dolusu küfür istiyorsunuz ya biz sizi de yeneceğiz.