bugün

düşene de bir tekme ben atayım mantığıyla hakeret eden iyi gün dostlarıdır. fenerbahçe hakkında yorum yapma hakkını nereden buluyorlar anlamıyorum.
Yanlıştır. Çünkü fenere birtek gs taraftarı değil bir çok takım taraftarı eleştiride bulunabilmektedir. Burda yazılanlar sadece gs'yi ve taraftarını karalama kampayasından başka birşey olmamaktadır.
eğlenmektedirler. çünkü bir GS li için bu hayattaki en büyük eğlence fenevbahçedir.
fenerbahçe hakkında yorum yapmak için izin alınmasını düşünen malları pek ilgilendirmeyen galatasaraylıdır.

eğleniyordur.
son 20 maçın anca 4 ya da 5 inden puan çıkaranların, eğlenme biçimidir. Hani kocası karısına her türlü eziyeti yapar da kadın da, adamın resmini yırtar ya o hesap.

eğlensinler efenim, onların da hakkı. Yoksa intihar eder, tinerci olurlar başımıza.
bugün fenerbahçe oyuncak haline gelip dillere pelesenk olmuşsa burda hiçbir galatasarylının suçu yoktur. bok atmayınız. zira cumhuriyet denilmekte olan fenerbahçe için dedikmi; şampiyonlar liginde sıfır çektin ülkenin yüz karası! hayır. eee şimdi soruyorum; avrupada nam yapıp döneme damgasını vurmuş hangi galatasarylı bunu malzeme haline getirmez tutabilirmisin?, hemde ezeli rakibinden bahsediyoruz koca fenerbahçeden!. onuda geç, otuz yıldır türkiye kupasına hasret bir takım için, evet bu fenerbahçe;ve bu kupaya vakti zamanında ambargo koymuş ve 2005 finalinde fenerbahçeyi eze eze yenip sahadan sürklase etmiş hangi galatasarylı oturupta susacak allah aşkına bi söyleyin. hala 6-0 a takılan fenerli biliyorum amk.., ne olsa 6-0 sanki yüzaltı yıllık kulübün başka tarihsel başarısı yok gibi gösterilmekte. bana göre o kulüp taraftarının ayıbıdır. ama şunu söylemekte isterim açıkçası. (bkz: kadiköy pendik dolmuşu) bindiğinizde şöyle bir yirmi yıl önceye gidin ve bakalım ne göreceksiniz...