bugün

başlığın orjinali şu şekildedir: 3 mart 2012 fenerbahçe gençlerbirliği maçındaki subliminal mesaj şeklindedir.

tanım : fenerbahçe'nin şükrü saracoğlu stadında gençlerbirliği'ni 6-1 yenerek rakiplerine mesaj gönderdiği maçtır.

şimdi efendim biliyorsunuz fenerbahçe'nin en problemli olduğu iki takım galatasaray ve trabzonspor'dur. biliyorsunuz gençler fenerbahçe 6 kasım 2002de 6-0 yenmişti galatasaray'ı. şaka maka 6 gol atmıştı avrupa ceylanı pardon fatihine. tuncay şanlı, ariel ortega, serhat akın(2), ceyhun eriş, ümit özat o mübarek gecede sahne almışlardı. aylardan kasımdı, kasımın altısı çıldırmıştı fener. hem tarihe hem galatasaray'a sallıyordu. öyle acıtmıştı ki galatasaray'ın o dönem teknik direktörü olan fatih terim aradan geçen onca zamanda intikam ateşiyle yanıp kavrulmuştu. hala içindeki acı dinmemiş gazetelere o günün intikamını alacağım diyordu. o günün akşamında ise fenerbahçe 'beyler adam intikam almaya geliyormuş, gelmeden bir tutuşturalım şunları' diyordu. 18 martta oynanacak maç öncesi mesajı gönderiyordu. 6 kasımda 6 tane sallayan fenerbahçe şimdi aynısını 18 martta yapacak.
(bkz: bekle galatasaray kocan geliyor)
(bkz: 18 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı/#14663354)

diğer mesaj ise trabzon'a; geçen sene hatırladığım kadarıyla sivas'a plaka çaken eziklere, bu sene siz çakamadınız biz çakalım sizin yerinize demiştir.

not: bunlar benim çıkarabildiğim subliminal mesajlar. dikkatli gözlerle bakıldığında görülüyor gözden kaçırdığım mesajlar olmuştur araştırın bulun gençler. galatasaraylılar üzülmesin ama bunlar hep illüminatinin oyunu. illüminatinin kestiği parmak acımaz cinconlar.

not: o değil de seviyorum şu illüminati ile sublimal mesaj kelimelerini. allah illüminatiyi kurandan razı olsun yoksa biz her olayı kimin yaptığını düşünecektik. herşeyi illüminati bağlayıp subliminal mesaj aramadan çekilmezdi bu hayat.

edit: evet şunu öğrendik bir takım 3-0 öndeyken maçı 6 golle kazanmak için şike yapıyormuş. insan korkunca ne dediğini bilmezmiş. biliyorum burdan cevap yazmak formata aykırı ama böyle saçma bir durum karşısında ancak bu kadar. entry israfı olmasın.
turkcell'den gelen bildiri mesajlarından farkı olmayan mesajdır. yani siklenmeyendir. salyaların sözlüğe akmasına neden olmuştur.
o bir golü bulamayanlar bile var. ana mesaj budur.
26 ağustos 1990 fenerbahçe aydınspor maçı'dır.

maç sonu aydınspor'un 6-1'lik üstünlüğüyle bitmiştir.

bir diğer mesaj ise +18'liktir ki evlerden ırak... toplumun hazır olmadığı ilişki türündeki futbolcuları kınamaktayım. görsel
(bkz: koyduk mu evet koyduk)
(bkz: bir kadıköy klasiği)
şike mesajıdır , maçın incelenmesi gerekir , özellikle 4.gol incelenmeli , aziz bu golün görüntüsünü de kullanabilir mahkemede , yiyorsa .