bugün

eski bir adettir, eskiden yapılırdı böyle şeyler, insanlar birbirini kırmadan bu şekilde çok güzel eğlenirdi, artık iyice hayvana bağladılar ve unutuldu böyle şeyler.

keşke şimdi sözlükteki tüm fenerbahçeliler ve galatasaraylılar olarak iddiaya girsek, kaybeden taraf, kazanan tarafın başlığı altına gelip

büyüksünüz diye bkz verse.

ne dersiniz gençler?

(bkz: cesaretin var mı aşka)
akıl sağlığı yerinde, mantık ve izan sahibi hiçbir galatasaray taraftarının kalkışmayacağı eylem. kim bile bile kaybetmek ister ki?
(bkz: bile bile lades)
bu işlem sonucunda geçmişte epey maddi zayiat veren şahsımın son 5 senedir yapmadığı şey. dostlar sağolsun, beşiktaş maçlarıyla maddi kaybımı telafi ettim.
(bkz: #5880470)
sezona iyi başlayan 6s lilerin yapacakları en büyük yanlış.
bu sene galatasaray'ın şampiyon olacagına herkesle istediği şeye -maddi bütçem el verdiği müddetçe- iddaaya girebileceğimi söylememle eş değerdir.

(bkz: var mısın yok musun)

(bkz: sana bir mesaj kadar yakınım)

edit: arkadaşım eksileyeceğine gel iddaaya girelim. tabi o g.t varsa sende.
galatasaraylıların son dönemde pek de cesaret edemediği şey. ee malum son 9 yılda sadece 4 maç kazanıp 40 üzerinde gol yiyip de 20 den az gol atmak acı veriyor olsa gerek...
"galatasaray fenerbahce macına girsek?" diyerek cevap verdiğim iddiadır. kendi sahanıza olunca iyi oluyo di mi lan? *
tüm sözlük halinde yapılırsa tadından yenmeyecektir, şimdi şöyle bir şey var, bazı arkadaşlar çok cesur olduğunu kanıtlamak için, sözlük hesabına iddiaya girmek istiyor ama bu hiç eğlenceli olmaz, yani düşünsene fener kaybetti, ben sildirdim kendimi, e sen eğlenemezsin ki bununla, sen silinsen ben kimle eğleneceğim? ayrıca o şekilde silinen her yazar, adım gibi biliyorum ki, yine gelecektir sözlüğe, o yüzden daha eğlenceli, daha mantıklı şeyler var.

mesela, yenilen takımın taraftarları, maçtan hemen sonra karşı takımın başlığı altına girip 'büyüksünüz' yazacak ve 1 hafta ya da 1 ay kafa izni alıp gidecek, bence bu daha eğlenceli, hem silinip gidenlerden herkesin haberi olmaz ama bundan herkesin haberi olur, bu daha heyecanlı ve daha çok cesaret işi değil mi sizce? zaten birçok taraftar bunu yapmaktansa kendini sildirecektir diye düşünüyorum. *
(bkz: #5880470)

henüz delikanlı fenerli bulamadığım için yapamadığım bir eylemdir. al işte özlük hesabını koyduk ortaya ama çıkmadı şu ana kadar testisli bir fenerli.
yok öyle kafa izni falan. kaybeden sözlük hesabını sildirecek ve bir daha sadece ziyaretçi olarak gelecek sözlüğe. özelden de değil buradan beyan edecek iddiasını. yok mu delikanlı fenerli?

edit: "ne bileyim iddaya girip de kaybedersen sözlüğe bir daha girmeyeceğini, yeme bizi falan" diyenler var. buradan namusum ve şerefim üzerine açık yemin ve de söz; iddiayı kaybedersem hesabımı sildireceğim ve asla bir daha başka bir nickle giriş yapmayacağım yazar olarak. varsa bu delikanlılıkta birisi, bu başlığın altına girsin iddiasını.
sırf bedevix in attığı özel mesaj üzerine gönlü olsun diye niyetine girdiğim eylem.

sözlük hesabı sanki çok matah birşeymiş gibi lanse etti. sanki ruhumuzu satılığa çıkardık, o kadar büyük bir olay breeeh!

neyse altı üstü bir sözlük hesabı, cebime bir şey de girmeyecek bir şey de çıkmayacak... maksat eğlence olsun.

bakalım yenilirse fener, silerim bu hesabı. sen yenilirsen nereye kaçacaksın çok merak ediyorum ahah...

imza: testisli delikanlı bir fenerli...
(bkz: bedevix)

(bkz: beşinci nesil silik)

(bkz: yorumsuz)
bazen yanlış secim olabilir. mesela bu aksam eskişehir doktorlar caddesinde '' bu sene morlar, amınıza korlar'' diye bagıracak olan sahsı ben tanıyorum.
(bkz: valla ben degilim)
kadıköy'deki her maç sonrası forma kaybetmektir.
(bkz: bile bile lades)
abartılmadığı müddetçe nromal bir durumdur. her maça iddiaya girilebilir.
önümüzdeki 10 yıl için ben şimdiden giriyorum, iddiaya girmek isteyen galatasaraylı arkadaşlar varsa beklerim özele.

(bkz: her şeyi beleşe getirmek) *