bugün

şimdi hemen hahahaooo falan demeyin. korkulmayı bi kaç anlamda kullandım.
birincisi bildiğiniz anlamda çekinme, ikincisi fenere karşı aşırı motivasyonlu oynama, üçüncü olarakta her platformda feneri kötüleme anlamlarında kullandım.
bunlar var olan durumlar ve tamamen objektiftir.

şimdi bunların sebeplerine gelelim.

fenerden hakkaten çekniliyor. genelde de ezeli rakiplerimiz ve dirabzon çekiniyor. sebebi de fener ne kadar kötü döneminde olursa olsun. bunları çoğu zaman tokatlıyor. çekinmelerinin sebebi bu.
bu çekinmenin en dikkat çekici hali, by sezon ortaya çıkmıştır. fenerbahçe ile ilgili bir başlık açıldığı anda bir sürü rakip taraftar gelip kötüledikçe kötülüyor, küfür dahil her şeyi yazıyor.
lan oğlum ligin dibindeyiz. derdiniz ne. hem biz gelip sizin takımın başlığına o kadar yazıyormuyuz. umurumuzda değil.
bu sezonki çekinmenin sebebi ersun hoca faktörüdür. işte ersun başka takımda başarılı olamadı falan derler ama gene de tir tir titrerler çünkü adam bunlara karşı 2 ay önceden şampiyonluk ilan etti ve siz kendi aranızda sıralama mücadelnizi yapın diyerek yaylaya çıktı. kotrasına gitti. orada da işleri var tabi. hoca da fenerbahçe de vurucu tim işleri vardu tabi.

not. ek olacak bitmedi.
Fenerbahçe Cumhuriyettir de ondan!
fenere karşı aşırı motivasyonlu oynama işine gelince. tamamen bilinçaltına bağlıdır.
fener 20 sene kötü yönetildi ama ondan evvel çoğunluğun tuttuğu takım fenerdi. onu yenmek büyük iştir. o yüzden yüksek motivasyonlar oynarlar dııı diyelim ama artık.
ersun geldi ya. bu motivasyon işi terzine dönüp yüksek savunmalı oynama haline dönecek.
al işte. bu başlıkta bile adamlar küfür veya küfür anlamında sözleri sıralıyorlar.
reddi bile ispatı oluyor, tezimizin.
fener büyük takımların her tarafını tokatlasa nolur, alt tarafta tadına bakmayan kalmamış çok afedersin, ankaragücünden tut da akhisarına, kayserisinden tut rizesine.
gümbür gümbür geldiğimiz içindir.
Düşer müşer mazallah.
şundan da olabilir.
şimdi maç yapacağımız bütün takımlar bizden üst sıralarda ve haliyle hepsiyle de maçımız var. her yendiğimizi bizden aşağı sıralara iteliycez. çok acı olacak bu, onlar için.
misal bu hafta göztepe var. yenersek alt sıralarımıza inecek.
ondan sonra kayseri var. onu zaten göztepeyi yenersek iteriz aşağıya
sonra konya var ki onu o hafta yakalayamayız ama kendimize yaklaştırırız.
sonra beşiktaş maçı geliyor. komik şeyler olabilir beyler.
yendiğimiz aşağı, yendiğimiz aşağı.
biz 17 de 17 yapmış takımız oğlum. ne konuşuyonuz siz.
Kardeşim sen mal mısın? 1 maç yendin 1 amk.
Ondan önce Ümraniye eledi kupadan. Düşmeye düşmez bu takım da şu leş futbolla ne bu göt kalkıklığı lan? Gören de eze eze yendiler falan zannedecek.
Yazık sana amına koyim git basketbol izle.
alman ligi gibi ne bok yiyecekleri belli olmuyor. iddaa da uzak durmak lazım.
Tavşan skini dağa sürtmüş dağı sktim demiş.

Mal msınız...uyuşturucu mu kullanıyorsunuz anlamadım ki....