bugün

Beşiktaş trabzon maçı nasıl iptal edildiyse bu maçta öyle iptal edilmiştir.

Öküz altında buzağı aramayı bırakın artık.
(bkz: mal beyanı)

Lan ülkede 2 haftada iki bomba patlamış son kaç ayda terör ve bombalı olaylar almış başını gidiyor yok fener çöküşe geçti bilmem ne. Ulan orada insanlar ölse kupayı alın götünüze sokun. Ne vasıfsız insanlarsınız sanki ülke normal günler yaşıyor. Kapasite lazım bunları anlamak için boşa anlatıyorum ama umut işte. Evet.
--spoiler--
derdinizi s.keyim butonu.
--spoiler--
kaç kaç nereye kadar..
DUNKU BESITAS MACI ERTELENMEMIS, BUGUN KI MAC 1 SAAT KALA ERTELENMIS. TABI OKUZ ALTINDA BUZAGI ARAYACAGIM. YORGUN VE MORALSIZ FBYI NASIL KOLLANACAK. ADANA DERBISI OYNANDI BUGUN.
görsel
Mal beyanı.
Fenerbahçe avrupada bir maç kaybetmiş hala çöküş diyorlar. Siz ne içiyorsunuz lan? Beşiktaş hem fenere yenildi hem konya'ya çökmüyor biz bir maçla çöküyoruz. Şimdiden kılıf hazırlıyorsunuz sezon sonuna. Evet.
gerizekalı beyanı.
aziz yıldırım zamanında boşuna söylememiş;
"memleket elden gidiyo ne şikesi?"
sizin de laf kalabalığınıza verilecek en güzel cevap bu.
önce bi sakin ol sonra bi nolmuş oku.
alinti..

Galatasaray Kulübü yetkilileri, "Fenerbahçe maçını seyircisiz oynayın" talebinde bulunan TFF ve Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerine, "Bu maçı seyirciyle oynamak istiyoruz. Eğer öyle olmayacaksa maç başka bir tarihe ertelensin. Aksi takdirde maça çıkmayız" cevabını verdi.

Sarı kırmızılıların bu talebini görüşen yetkililer karşılaşmanın ertelenmesine karar verdi.
alinti..

iptal gerekçesidir.
derbide olası bir patlama durumunda maç neden iptal edilmedi şerefsizz tff diyip mite sallayacak olan beyinsiz beyanatı.
real madrid-barcelona maçında dünyanın polisini yığan hükümete de bomba ihbarı gelmişti polis yığılmış ve her yer didik didik aranmıştı merak ediyorum ertelenen maçın yapılacağı tarihlerde de aynı ihbar olursa yeniden ertelerler mi? cevabı sizde sayın yazarlar.
https://www.youtube.com/watch?v=HC5u_g-o-7c
Baban şu halini görse çekmeceye uzanmadığı için yemin ediyorum pişmanlıktan ölür.