bugün

ateizm uçak düşene kadardır.
ateizm uçak düşene kadardır.
solculuk parayi sagcilik kariyi dincilik parayi bulana kadardir. ee feminizimde kocayi bulana kadardir.
Komünizm parayı bulana kadar,feminizm kocayı bulana kadar, ateizm gemi sallanana kadardır. Yani bu izmlerden adama hayır yok arkadaş. Efendi efendi yaşa işte. Ha illa bir davam olsun diyorsan Milliyetçi, vatansever ol. Ülkücü ol.
(bkz: bozkurtlar ulusun tanrı türk ü korusun)
bazısı için kocayı bulduktan sonra başladığı gerçeğini değiştirmeyen sözdür.
Düşünmeden, bilmeden eeeee hadi feminist olalım bari ooooo kadın haklarıı diye girişen fakat evlenene kadar içindeki geyşayı farkedemeyen bayanlarımız için söylenmiş çok da güzel sözdür. önünüze gelene atlamayın deme şeklidir.
Koca da bulurum feminist de olurum igrencsiniz erk'ler.
türk aklının sonucudur. Her görüşü pragmatik olduğu için kabul eder. Bunların akıllarına göre müslüman olmaları sadece cehennemde yanmamak içindir. ideolojinin önemi yok yani. Feminizmi de böyle algılamaları doğal o yüzden.
komünizm'de parayı buluncaya kadar *
salağın tekinin tespiti. Kocayı buldum hala feministim. Saygılar.

Düdüt: boşandım hala da feministim. Burda her şey aynı.
ne yani bunların haz duygusu yok mu. üste çıkma imkanı verildiği an eşitliğin canı cehennem deyip büyük bir oh çekerler. haksız da sayılmazlar. doğanın yasası diye bir burum vardır arkadaş.
dedi beynini kullanmayan insan.
feminizm kocayı bulana kadar da değildir aslında. bu salak feministlerin istekleri hevesleri bitmek tükenmek bilmediği için ayrıca mağdur edebiyatları da bitmediği için genelde böyle feminist olarak devam ederler.
Cahiliyyet kokusu sinmiş başlıktır. Feminizim kadın erkek eşitliğini savunur. Bu da demektir ki hoşlandığı karşı cinsten biri ile evlenebilir ama şartı tarafların eşit sosyal hak ve statülere sahip olabilmelerine engel olacak bir durumun olmamasıdır. Feministler erkek kanı emmiyorlar yani. Vampir falan sandınız gibi. Feminizm ülkemizde islam yüzünden gelişmemiştir. Fakat avrupada kadınlar siyasi ve sosyal alanda haklarını kendi çabaları ile elde ettikleri için feminizmin felsefesini kimse orada koca bulana kadar hohoho diye eleştirmiyor.
(bkz: mal beyanı)
hep bunu demek istemiştim lan.
Cümlenin tamamı komünizm parayı feminizm kocayı bulana kadardır.
nefesimi duysa feminizme tövbe eder ne feminizmi amk, bunlar hep sünepe tiplerle tanıştıkları için böyleler.
Benim ingiltere de komşum feminist bir kadın. Hatta lezbiyen ilişkisi var. ilişkide kendisi pasif yani kadın rolü üstlenen kişi.

4 hafta önce eğlence den döndüğü bir akşam içkili olarak kendi evine girerken ayak üstü sohbet ettik. bir süre sonra aynı yatakta alt alta üstü üste geldik. Sonra ben kendi evime döndüm. Sabah kapımı çaldı ve beni kahve içmeye çağırdı.

Dün akşam bana ne yaptım dedi. bende ben yapmadım sen bana tecavüz ettin resmen dedim.

Ara sıra bana tecavüz etmesine izin veriyorum.

bu olayın özeti, o feministler aslında işin lafında, hepsi kadın ruhu taşıyor ve evlerinde yalnız kaldıklarında erkek cinsel organı oyuncak ile rahatlıyorlar, sıcak ve canlısını bulunca da feminist olduklarını unutuyorlar.
Bunu duyan feministler çıldırıyor.
Feminizm kocayı buluncaya kadar değil, feministler kendileri gibi eşitliği savunan gelişmiş kişileri seçerler zaten ondan iki tarafta feminist olunca efso.
ispatı çok kolay, mesela burada ki azgın güllü

bir koca çıksa şuradan, ertesi gün feminist hikayeleri bitecek

denemesi bedava.
güncel Önemli Başlıklar