bugün

maalesef kadın düşmanlığı da bu nedenler arasında sıklıkla yer almaktadır.
Cinsiyet ırkçılığı yapmaları.
kadın tacizci diye birşey uyduran mahlukatların iftiralarıdır, bütün tacizciler erkektir. erkek.
söz konusu kişinin feminizmi nasıl algıladığına göre değişir. genellenebilecek bir şey değildir.
Her alanda Bayanları üstün Görürler Fakat aslında tam Tersidir ! Feministleri değil ama femenleri severim.
nefret etme değilde tuhaf bulma diyelim. ne bu şiddet bu celal dedirtiyorlar.
yine bazı malum yaratıkların evlilik masraflarıyla ilgili trollük yaparak uydurduğu saçma sebeplerdir. nefret edin bizden zaten, pisliğinizde boğulun.
düşünebilen kadınlar olmaları. zeka, farkındalık nedense erkeklerin korkulu rüyası.
ezik kişiliğe sahip olmak.

sanırım "mississipi yanıyor" filmindeydi, dedektif üç otuza talim ettiği halde ırkçılık olayına giren bir kişiye "zencilerle ne alıp veremediğin var. otobüsün arkasında otursalar ne olacak, yanında otursalar ne olacak?" gibi bir şey söylüyordu. ırkçının cevabı ise mealen şöyleydi "hayatta bir zenciden bile üstün olamayacaksam neden yaşıyorum ki?".

anlayan anlar..
0:00 1:40
erkek olarak zengin bir karı bulup krallar gibi yaşama şansımız sanıyorum pek yok. bu niyette olan erkek sayısı da diplerde. kadınlar ise zengin kocaya kapağı atıp rahat rahat hayatlarının geri kalanını evlerinde ve komşularında geçirebiliyorlar. feministlerin bahsettiği şey kadın erkek eşit olsun. tamam abi olsun. biz de zengin bir kadın bulup hayatımızın geri kalanını evde kahvede batak atarak geçirebilelim.

(bkz: eşitlik bunun neresinde)
evlenmemek gibi bi vaatleri yok. eşit olalım, erkeklerin kadınlar üzerine kurdukları tahakküm bitsin diyorlar. çok mu zor bunu anlamak.
Sürekli eşitliği savunmaları. Ulan neremiz eşit. Hangi dinde hangi millette eşitiz. Avrat dediğin yerini bilecek.
güçlü kadınlar olmaları sebebiyle nefret ediyorsunuz. edilgen olmadıkları için. güçlü kadınlara alışık değilsiniz. oysa ki sizin ataerkil yapınız üstün olmak isterken feminizm eşitliği savunur kadınların üstünlüğünü değil. nefret edecekseniz illa ataerkilliğinizden nefret edebilirsiniz.
(img:#1209955)
Feminist olmamalarıdır. Evet femimist olduğunu iddia eden kadınlar feminist değildir abi. Hepsi bak istisnasız hepsi birbirine düşmandır. Kadın milletinde öyle ilginç bir kafa var ki, hemcinsine küfretmek için pireyi deve yapacak yeteneğe sahipler.
Feministmiş. (bkz: At yalanı sikeyim inananı)
ülkemizdeki feminist kadınlar feminizmin kadın üstünlüğü değil de kadın erkek eşitliği olduğunu öğrendiği gün feministleri seveceğim.
"kücü bülür bülmüz fümünüzmü ünütmülürü" diyerek ağır loser bir ercik olmaktır.

hala anlamadınız şu feminizm sadece geçiçi bir süreliğine değil her daim evlilikte te devam eden akımdır. evlendikten sonra kadının çalışmaması feminizm'e yıkılmaz. isterse çalışır isterse çalışmaz. çalışırsa hem zaten kendi ekonomik özgürlüklerini kazanırlar hem de sosyal ekonomiye katkıları olur. koca ya hesap ödeten, "orkok dodogon oglomoz sort olor" diyen ataerkil destekçisi kadınlar da var hedefte.
Feminizm erkeklerden nefret etmek degildir o yuzden isteyen koca bulabilir ya da yatakta itaatkar olabilir. Bir kac isguzar feminist profili cizmis kadin yuzunden basmakaliplarinizi ve onyargilarinizi alip siktirin gidin bu basliktan.
feministlerden nefret etmiyorum ama (bkz: feminazi)
feminizmin çok dalı olduğu için hangi kısımdan nefret ettiğini insanlar şaşırıyor. ben anarşist feministleri severim gerisi beni enterese etmiyor.
feminist olmaları.
memeleri yokmuş.
regl dönemimdeymiş gibi agresiflermiş.
erkek üstünlüğünü kıskanıyorlarmış.

(not alıyorum)

bakın hepsi cinsiyetçi ve eril dil adghdcx. gel de feminist olma.
nefret etmeye gerek yok.
Çok fazla hassas oluşları. Hassas olan her şeyden ve her kimseden nefret ederim. Çünkü hassas kişiler çoğunlukla edilen lafları veya yapılmış hareketleri kötü yerlere çekmeye eğilimlidirler.
Karşınızdaki kişinin de sizin gibi bir insan olduğunu unutmayın.