bugün

çok iyi oyuncu çok kötü insan. aynı tip futbolcunun bizim takımdaki versiyonu için (bkz: bruno alves)
1983 doğumlu brezilyalı futbolcu. galatasarayda oynamaktadır.
Dun arthuro vidal gibi top oynamıştır.
Dünkü oynadığı futbolu her maç oynasa şu an brezilya milli takımının banko futbolcusu olurdu.
mancini' nin yeni yaya toure' si.
vur de vuralım öl de ölelim reyizdir.

hadi oğlum aslanlar gibi devam.
Aslanın gurur tablosu.
felipe melo de carvalho, ya sen?

(bkz: iğrenç espriler)
bonservisi alınınca oynamaz yeaa diyenleri utandırmış yıldızımızdır. şahsen ben öyle bir şey demiyordum. ama bu sezon bu kadar insan üstü bir performansta beklemiyordum açıkçası. hep böyle olması dileğiyle. bir dönem fb forması giyen appiah'ı hep kıskanırdım. fizikli müthiş bir orta sahaydı. ona benzetirdim stilini. bu pitbulumuz melo ise 10 tane appiah eder çarpar böler.
kafayı yemiş. çıldırmış. delirmiş.

aslan parçası aslan.

http://s7.directupload.ne...mages/140208/8dizl49s.swf

dünyanın en iyi önliberosu.
Ligimiz'in spartacus'ü.
Brezilya milli takımına seçilmesi gereken futbolcu. Rıdvan Dilmen'in dediği gibi napsin ucsun mu artık ?
Brezilyalı Melo dünyanın en kötü kalecisidir.
onun bunun cocuguna layik bir isim.
psikopatın futbolcu karşılığı. nasıl bir şey oğlum bu adam?

http://s7.directupload.ne...mages/140208/8dizl49s.swf
her mevkiye yetişebilen pitbull. arada muslera'nın yokluğunda penaltı kurtarır. *
emre belözoğlu reyize kurban olsun. Kendisi için dünyanın en iyi ön liberosu diyen var ahahahaha. Ee zamanında demiştik bu geyseliler cok hayalperest diye. Her neyse, kısacası emre'nin yarısı bile olamaz.
gs'nin nouma'sı olmak için yapmadığı şebeklik ve artistlik kalmayan kolpacı. o swf ne lan öyle? erkan'ın ayağından topu aldı diye tribünlere ve kameralara nasıl çocuk gibi sevinmiş. *

daha geçen sene kötü zamanlarında küfreden cemaatseverlerin kralı olmuş yine. onlara göre italyanlar da çok bildiğini sanıp bir bok bilmiyor olmalı ki melo'yu yılın bidonu seçtiler. iyi de o lucesku'yu kovanlardan biri de sizdiniz be evladım. hahahaha
allah kimseye bazı beşiktaş ve fenerbahçeli kafası vermesin diye dua ettiren futbolcu.

biri diyor emre belözoğlu biri diyor nouma...

bak kardeşim; takımda drogba var, sneijder var, muslera var... dünyanın tanıdığı çok büyük isimler, müthiş topçular. ama biz ne diyoruz? varsa yoksa melo! niye biliyor musun? herif canını veriyor canını! savaşıyor resmen! ha, zaten senin canını sıkanda bu zaten.

şebeklikmiş maymunlukmuş... lan bu adam böyle zaten. bu adamda zaten tüm sözlüğü toplasan olmayacak bir hırs var.

ya birader bizimde etrafımızda fenerbahçeli, beşiktaşlı arkadaşlarımız var. oturup birlikte gs, fb, bjk maçları izliyoruz, değerlendiriyoruz ama hepsinin ortak görüşü "melo müthiş bir topçu" oluyor.. sözlüğe geliyorsun bok atan atana...

şöyle söyleyeyim; bu sene melo'nun herhangi bir maçını izleyen normal (!) bir insan zaten bunu görür.

bir de ben hep söylüyorum; bizim ülkemizde lucescu gibi bir futbol dehası 2 kez kovuldu. yazıyla da yazıyorum (iki) kez kovuldu. büyük harflerle yazamıyorum ama iki kez kovuldu bir de bakınız vereyim:

(bkz: iki kez kovuldu)

not : bu ülkenin başına ne geldiyse, bir şeyler bildiğini zannedip bir bok bilmeyen insanlar yüzünden geldi.
bir hasta beşiktaş lı olarak çok beğendiğim futbolcu. karakteri ben ilgilendirmez ama savaşması takdire şayan.
Birisi brezilya milli takımı na tekrar dönebileceğini söylemiş herhalde bu arkadaşa.
Türkiye'de futbol sadece fizikle oynanmiyor. Melo bunun farkinda olan oyunculardan birisi. Formunda ise dünyanin sayili ön liberolarindan birisi olabiliyor. Oyunu hem somut hem soyut oynamakta. Agresifligi ile rakibin konsantrasyonunu bozuyor, takimini atesliyor, gerekirse uyuyan taraftarini uyandiriyor. ilginçtir ki Melo bu hırçın futboluna rağmen Galatasaray'da çok az kirmizi kart gören oyunculardan biridir. Bu özelliğiyle Hasan Şaş'a benzetilebilir. Derinlemesine atilan paslar, kesilen ara toplar, mücadeleci yapisiyla topu kazanmasi, kimi zaman topu kazandiktan sonra tribunleri atesleyecek hareketler yapmasi, kisacasi hem ofansta hem defansta harikalar yaratmasi Melo'yu Galatasaray'in en iyi oyuncusu yapmakta. Son zamanlardaki üst düzey performansinin milli takim kadrosuna çağrilmak istemesiyle doğrudan ilişkisi bulunmakta ve bu Melo'yu Galatasaray'a daha da bağlamakta. Şu dönemde Melo Galatasaray'a, Galatasaray da Melo'ya kenetlenmis durumda. Futbolun sadece futbol olmadiğini gösteren renkli futbolculardan biridir Melo. Kendisini Chelsea maçlarinda tam konsantrasyon ile göreceğiz ve sene basinda kendisine güvenmeyen kimi taraftarlarini utandiracaktir. iyi ki varsin aslan parçasi.
kaleye koyuyorsun penaltı kurtarıyor, stopere koyuyorsun 40 yıllık stopermiş gibi oynuyor, orta sahada hücumlara daha çok katıl, aktif ol diyorsun sneijder'e bile asist yapacak kadar abartıyor.

ayrıca niye gitsin oğlum dünya kupasına? sakatlanma riski var, kampa geç katılacak falan filan. scolari efendi kendi bilir.

https://pbs.twimg.com/media/BgM1p1dIYAAUjLj.jpg
Ozeti su cumleyle yapilabilen futbolcumuz
(bkz: sen varsan her sey tamam sen yoksan her sey eksik)
galatasaraylıların yeni balonudur. çirkeflik ahlaksızlık sanat olsa büyük sanatçı olacak tipten.
güncel Önemli Başlıklar