bugün

takımla yüzde yüz anlaşmıştır. kulüplerin anlaşması bekleniyor.
http://www.youtube.com/watch?v=r89ihyuve4o

topçunun ağa babasıdır.
--spoiler--
felipe melo would like to express his delight at having agreed a permanent deal with galatasaray to stay at the club, pending an agreement between gs and juventus.

"i am delighted that we have finally agreed a permanent deal. i hope that the two clubs reach an agreement soon as im really eager to start training on saturday to prepare for the derby against fenerbahçe", states melo.

it all depends on wether galatasaray president, ünai aysal, and vice-president, ali dürust, reach an agreement with juventus. "playing in the galatasaray shirt is now in the hands of galatasaray and juventus management team", the player asserts.

--spoiler--

https://twitter.com/_Feli...31348664960942081/photo/1
geçen sezon çok iyi olduğunu düşündüğüm hatta gereğinden de iyi olduğunu düşündüğüm fakat bu sene asla geçen seferki gibi iyi olacağını sanmadığım oyuncu. bence bu sezon hangi takımda oynarsa oynasın çok da iyi oynicağını düşünmüyorum. ha tabiki 4-5 maç kendi formunu yakalar ve iyi oynar o başka.
not: galatasaraylıyım.
seneler evvel kosecki gelmişti.. futbolcular istemedi onu.. şahsi oynuyormuş... bır punduna getirdiler, her yabancı gibi paragöz oldu, turk parasını yere attı denildi-ki kalsın denilemesin..

kubilay turkyılmaz çok ıyı sol ayagı vardı, tenikti, top ayagına yakışıyordu.. kubilay'ın da gıtmesı gerekıyordu.. sakatlandı, sakat numarası yapıyor dendi, alemci oldu, karısını aldatıyor oldu, galatasaray'dan gıtmek ıstıyor dendi, gıtmek ıcın oynamıyormus.. velhasıl gide gide grashoppersa gıttı, her zamanda galatasaray lehıne konustu, davrandı, davetlere hicabet etti..

tugay gece hayatı olan, kaptanlığıu kaldıramayan, sağa sola pas atmaktan baska bı ıse yaramayan bır adamdı.. her transfer dönemi fenerbahçe'ye gitti, her zamanda boş mukavaleye ımza attı..

saunders, sebastien perez, jorge felipe, cesar prates, frank ribery, cassio lincoln, harry kewell, abdulkader keita, mustafa sarp hepsi sevdiğimiz ama başka kuvvetlerin gönderttiği, ortamı hazırlattığı, sonra bır bahaneyle gönderılen futbolculardı..

hepsinin tadı damağımızda kaldı..

şimdi sen de gidiyorsun felipe melo.. sen de kavgacıymışsın, sert oynuyormuşsuni kırmızı kart görüyormuşsun, bidonmuşsun!

paragöz, samimiyetsiz de oldun..

oysa kırmızı kart falan görmedin, juve'de de bidon olman 25 m €'dan dolayı idi, kavga da sadece riera olayından ibaretti..

sen de gıdeceksen -mına koyim boyle futbolun!!

not: mustafa sarp şakaydı..
galatasaray taraftarına oynuyor son günlerde, yaptığı hamleler, attığı twittler hep bu yönde. ulan madem bu kadar isteklisin gel işte 3-5'e bakmadan. fakat kendi de farkında bu durumun, galatasaray onun son transferi, son yağlı kapısı bunun için kaçırmak olmaz. e vazgeçebilirler, bundan ötürü adam taraftarı arkasına aldı. ama üzüldüğüm nokta şu eğer vazgeçip yerine adam baksak en azından yedeğe birini alsak bu kadar çaresiz olmazdık. borja valero gibi adamı kaçırmazdık, neyse sağlık olsun ne diyelim.
juventus'un ortasaha oyuncusu. cimbomum alsa da rahatlasak dedirten.
tamam çok iyi futbolcu, takımı sırtladı belki de şampiyonlukta en büyük pay onundu. ama bu kadar galatasaray'a gelmemek için nazlanmanın nedeni nedir? para mı? lig kısa bir süre sonra başlayacak, hala da melo ile galatasaray anlaştı, anlaşamadı haberlerini okuyoruz. sen büyük kulüpsün gelecek olan futbolcu şu ana kadar gelirdi.
hiç mi rest çekemiyorsunuz arkadaş, fatih terim bu kadar mı mahkum bu adama? güldürmeyin beni.. fatih hoca istese 10 tane melo çıkarır türk futbolunda. acaba aynı sabır, aynı müsamaha bir türk futbolcusunsa gösterilir miydi? bak hamit'e yaptınız pazarlıkları, biter bitmez geldi adam topunu oynamaya başladı. ayıptır ya bu kadar karaktersiz oyuncuları sokmayın bu ülkeye, bu kadar paragöz menajerlere göz yummayın.. işe beşiktaş'taki portekizliler örneği gibi. yazıktır, günahtır. melo'ya vereceğin 5 yılda 30 milyon avro'ya türk futbolcusu için neler yaparsın.

not: tamamen tarafsız bir görüş. bu arada melo iyi tatil yaptı lan.
tatilini uzatan, diger takimlardaki futbolcular calisirken kendisi yatmayi secen futbolcu.

gs zaten juve'nin istedigi 8 milyonu vermek istemiyor. eger fiyati dusuremezlerse meli ya da menejerine suc atip kapatacaklar mevzuyu.

bir futbolcu gelmek isriyorsa su vakite kadar ne yapar eder gelirdi zaten. resmen menejer oyununa geldi gs. taraftari da kullandi melo, menejeri ve juventus. bakin taraftar da cok istiyor, biz su kadar para istiyoruz verirseniz verirsiniz, vermezseniz kendiniz bilirsiniz diye resti de cektiler. e gs'de de para bitti. sermaye artir artir nereye kadar? zaten yakin zamanda o isin de kokusu cikacak.

eger juventus fiyat dusmezse ki oyle gorunuyor, melo isi yatar. yatsin da zaten. nazli futbolcular azalarak bitsin.
galatasaray kulübüyle inceden dalga geçmeye başlamış futbolcu.
ulan real madrid, cr7 transferi için bile bu kadar uğraşmamıştı..
http://www.htspor.com/fut...aber/764887-daha-da-neler
cinconu fena taşağa alan, hayatının dalgasını geçen fitbolcu.
Koskoca metin oktay ın 10 numaralı formasını giyen pitbull cinsi brezilyalı. juventus ta kadroya dahi giremeyen beceriksiz futbolcu.
böylesine ucuz görgüsüz soytarı için ne diye kıçımızı yırttığımızı anlayamıyorum amk.
fenevlilevin malum uzvuyla attığı gol nedeniyle gıcık olduğu futbolcu.
galatasarayla dalga geçtiği falan da yoktur. transferi sadece kulüplerin anlaşmasına kalmıştır.
kalsın mı, gelsin mi, nedir ne değildir iki aydır kafamızı siken mevzunun başkahramanı...

severim kendisini iyi topcudur, galatasarayımıza katkısı büyüktür, iyi işler yapmıştır, biri de çıkıp aksini söyleyemez. bir orta saha oyuncusunda aranan tüm özellikleri barındıran, ileriye dönük, geriye yardım eden, koşan, adam eksilten, şut atan...

kısacası yetenekli ve işini iyi yapan bir oyuncudur.

soğudum ama, şu dönen olaylardan sonra gelse de olur gelmese de olur kafasındayım.

benim gibi birçok galatasaraylı da soğumuştur.
transferi sadece kulüplerin anlaşmasına değil, kardeşine takım bulunmasına, karısına bir tv programında iş ayarlanmasına, teyzesinin kızına asgari ücret+yemek+full akbilli iş bulunmasına kalmıştır.
sanki bana prekazi, sanki bana rahmetli metin oktay, sanki bana hakan şükür, sanki bana tanju çolak, sanki bana hagi...
sk gibi bir kişiliğe sahip futbolcu. galatasaraylılar neyin peşinde anlamak mumkun değil.
alanı siksinler. bir galatasaraylı olarak bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum. aynen lafımın da arkasındayım. "2.9 milyon euro garanti para" ve "maç başı ücretlerle 40 maç oynarsa 4.4 milyon euro" toplamda 20 milyon euroya kadar fırlayacak bir maliyet. Hak ediyor mu? nah hak ediyor. bulunmaz hint kumaşı değil mübarek. Geçen sezon önemli işler yapmış 10-11 gol atmış, selçukla beraber orta sahanın yükünü paylaşmış olabilir. ancak bu parayı hak edecek kadar kaliteli bir oyuncu da değil. eğri oturup, doğru konuşalım.

Artık galatasaray'ın nasıl bir kendisine ihtiyacı varsa, adam resmen taşak geçmeye başlamıştır. Küçük kardeşime de türkiye'de kulüp bulursanız gelirim. Oldu mina goyim küçük meloya da takkeyi de biz geçirelim. Sen hiç uğraşma paşam.

Galatasaray'ın sevgilisidir. iyi oyuncudur. ancak bu kadar götü yalanacak ve takımdaki dengeleri alt üst edecek paralar verilecek biri değildir.
karıyı da mı koynuna biz koyalım? diye sormak istediğim topçu.
ali dürüst tarafından yeniden kiralanmaya çalışıldığı açıklanan topçu.

http://www.htspor.com/fut.../764995-ali-durust-meloyu
Bir galatasaraylı olarak takıma geri dönmesini çok istediğim ancak ödenecek paranın gereğinde fazla olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle takıma dönmemesi bizim için daha hayırlı olucak bence. Onun yerine Gökhan inler transfer edilirse daha şahane bir transfer olur diye düşünüyorum.
galatasaray'ın duruşunu koruyarak acilen transferinden vazgeçmesini dilediğim futbolcu.
bizim yaptığımız hatayı siz yapmayın, yüksek yüksek paralar vermeyin şöyle dangozlara.
tepenize çıkıverirler vallahi sonradan.
geçen sene galatasarayda muhteşem bir sezon geçirmişti fakat bu paralarıda hakedecek bir futbolcu değil.ayrıca sezon başı kampına katılmadığı için sezon başlarında uyum sorunu ve fiziksel sorunlar yaşaması muhtemel ki şahsi kanaatimce bundan sonra geçen sezon ki performansını göstermesi düşük bir ihtimal.
bu saatten sonra melo'nun galatasaray'a gelmesi galatasaray'ın rezilliğidir. ulan altına yattınız adamın be. koskoca galatasaray bir futbolcu için bu duruma düşmemeli.