sanılanın aksine barcelona da kalitesini süper lige göre ayarlar ve şampiyonluklar bu sefer 4 takım arasında paylaşılır. aslında sorun takımlarda değil, ligde. şu anda süper ligdeki ortalama bir takım ingiltere liginden ortalama bir takımla oynasa fark yer. işte zaten fark da burada. türkiye nin en iyi takımı ingiltere nin en iyi takımıyla oynayınca da fark yiyiyor*. lig seviyesi yükselmedikçe büyüklerden başarı beklenmesi anlamsız. başarı gelirse de tesadüfen geliyor. *
messinin ikinci maç sonucunda ayagının kırılmasıyla sona erecek hede.
zira kasap ligindeyiz. bizim neyimize kalite.
fener, bjk ve cimbomun toplam taraftar sayısının yarısı barcelona'ya geçer. kayar yani. kalıbımı basarım. düşün ki, merhum canaydın bursalıydı. aziz yıldırım da diyarbakırlı. hangi takımların başkanı? fazla söze gerek mi var.
barcelonanın bütün maçlara 0 0 1 sistemiyle çıkacağı lig olur. messinin sağ bacağı anadolu takımlarına yeter derbilerde iki bacak çıkması gerekebilir.
anadolu maçlarında takımın yarısı sakatlanır.
--spoiler 6x08--

demek juliet bombayı patlatınca tabii...hoop paralel.. o yüzden jack aynayı kırdı. evet bence lost laporta.

--spoiler 6x08--
'bakın beyler,guardiola şerefsiz demiyorum,şerefsiz olabilir diyorum,ikisi farklı şeyler'
şeklinde yorumlar duyabileceğimiz durum.
3 büyük kavramını bitirecek olan durumdur.
bir takım deplasmanlarda;

(bkz: orayı yıkarlar)
kürdistan'ın kurulmasıyla eşdeğer bir önermedir.
(bkz: katalunya)
eksicilere not: (bkz: yarası olan gocunuyor)
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
'üç büyükler' kavramının 'tek büyükler' olarak değişeceği hadisedir,lakin bu takım lig'in temposundan ötürü bir daha şampiyonlar ligi finalini göremeyecektir
yabancı statüsüne takılacaklardır..(6+2)
ömer üründül tarafından,ibrahimovic için pivot,hakan şükür tipi santrafor yakıştırmasını bolca duyacağımız hadise.
102 puan alarak şampiyon olması hiç kaçınılmaz durumdur.
türkiye kupasını alırlar demeye gerek var mı?
(bkz: xvideos)
iddaa oranları, barcelona'nın galibiyetine 1.02 verir.
üç büyükler ile maç yaptığında +3 handikap, anadolu takımlarına ise handikap sayısı +8 den başlar. ayrıca messi, sahaya buz hokeyi kıyafetleri ile çıkar.
hiç bir şey olmayacak ütopyadır. ispanya daki zeminler pas yapmaya uygun iken buradakiler felakettir. ayrıca kasap dolu bir ligimiz olduğuna göre messi ikinci adamı geçer geçmez direk ambulans ile hastaneye kaldırılır. barça 24 kişi başladığı sezona 15 kişi ile bitirirse şanslıdır.
ahmet çakar' ın messi futbolcu değil yırtın lisansı gibi yorumlar getireceği durumdur.
gereksiz, varsayıma dayanan, olma ihtimali olmayan fantazi. hatta fantaaaazi.
messi maç sonu röportajlarında; biz de ekmeğimizi kazanıyoruz, buraya puan veya panlar için geldik, haaakemin neler yaptığını hepimiz gördük sahada, emeğimize yazık, önümüze bakıyoruz vs..vs.. gibi konuşmalar yapmaya başlar.
maçlara tek kişi (messi) bile çıksalar şampiyon olurlar.
- haftasonundaki barcelona maçı için ne düşünüyorsun ibrahim?
+ her zamanki gibi 3 puan için oynuyoruz tabi. milan'dan iyi bir takımız. neden 3 puan almayalım?
- senin kanadında son haftada 8 gol atan messi oynuyor. kendisi çok genç ve kondisyonu muhteşem. bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
+ messi'nin şansı şu ana kadar bana karşı oynamamasıdır. gol atabileceğini sanmı... abi ne vuruyorsun?
- kalk lan kalk! sigerim yapmıyorum senle röportaj falan. ne içiyorsunuz kamplarda anlamadım ki... sen de kapat kamerayı.
hiçkimsenin farkında olmadığı bir şey var ki messi çoğu maçta çalım bile atamayacaktır. topraktan bozma tümsekli sahalarda barcelona çok maç kaybedecektir. yine ligin heyecanı gitmesin, lig tv aboneleri mağdur olmasın diye hakemler epey canlarını acıtacaktır. hiç öyle 50 puan farkla şampiyon falan olaylarına girmeyin. 30. haftadan sonra zar zor garanti altına alırlar.