bugün

`http://fenerbahce.org/fb2...detay.asp?ContentID=29972` hayırlı olsun o zaman sağdan git koçum.
arkadaş sende de ne göt varmış. gel-git, gel-git yalama oldu amk!
her iki iddia da çok iddialı. götü kaybedenin kötü yollara düşeceğinin işaretidir.
ne dersiniz fenerbahçeliler affedelim mi? bir kaşık soksun affedelim bence.
şampiyonlar ligi elemesine katılmayı şampiyonlar ligi gruplarına direkt katılmak sanan fenerli kardeşlerimizin hücumuna uğramış başlık..
jimi dayının taklaya geldiğini gösteren iddialı cümle.
(bkz: jimi dayıyı yolcu edelim beyler)
iddia henüz sonuçlanmamıştır. fenerbahçe ne kadar ön eleme oynayacak da olsa uefa disiplin kurulu daha son kararı vermedi ve mahkeme sonucu da ortada. keşke hiçbir kulübümüz böyle çirkin olaylara karışmasaydı da bazı arkadaşlarımız götü kaybetmeseydi.
sözlüğün ve bizlerin çokta sikindeydi sanki.
(bkz: sen olmazsan biz ne yapariz)
iddiaya bugün girildiğine göre, şampiyonlar ligi gruplarına kalma yönlü bir iddiadır. gönlümüz teknolojiden yana.
özelden kıvıra kıvıra bir hal oldu. yok uefa o zamana ceza verirmişte bilmem ne de. geçmiş olsun o iş bitti. fenerbahçe şampiyonlar ligine sende sözlüğün dışına gidersin. bir kaşığa affedebiliriz ama hadi gene iyisin. *
jimi tudeski 'nin iddaasıymış. katılırsa bırakacakmış.
lan bir gün her keş fenerbahçeli olacak diyorlardı da inanmıyodum.
resmen fenerli oldum amk.

yürü be sarı kanarya. inş katılırsın.
amin.
iddia da 2 farklı anlam var. fenerbahçe şike yüzenden mi katılamaz yoksa güce yetmezde mi katılamaz. bir açıklık getirin konuya, götü kaybetmeyin.
inşallah döneklik yapmaz bu cinconlu arkadaş "yok ben fenerbahçe guruplara kalırsa sözlüğü bırakırım demiştim" filan gibisinden fenerbahçe eleme maçına çıktığı an bir zahmet s.ktirip gitmesi gerekir ama cinconlu olduğunuda hesaba katmak lazım o yüzden bir kaşık capsiyle belki affedebiliriz. *
(bkz: riks budur)
Kişisel tahminim Fenerbahçenin avrupadan bu sene men edileceği şeklinde Bekleyip göreceğiz.
jimi kardeşimizin özelden attığı mesajı, görmek isteğidimiz iddiadır.