bugün

vatan, millet, atatürk ve kültürümüzle ilgili olumlu entry giren yazar arkadaşlara, örümcek beyinli yazarların yakıştırmasıdır.
faşizmin ne olduğundan haberi olmayan ergen bireyler. terörü lanetleyen birine faşist diyen biri sussun başka bişey istemem.
aralarında bulunuyorsam şayet bu durumdan onur duyacağım yazarlar topluluğudur.
sözlükte duyduğumda ilk defa hoşuma giden iltifattır!
kendini bilmez, aklı bölücülükten başka birboka çalışmayan insan müsvetteleridir.
vatanının sınırlarını milli/kavmi/ırki değerlere göre çizenlere yapılan yaftalanan yazarlardır. ancak biz, vatanımızın hudutlarını inanç ve iman ile çizeriz.
(bkz: ulus-devlet sınırlarına hapsolan zihniyet)
(bkz: vatanımızın hudutlarını inanç ve iman ile çizeriz)
faşizm ırkçılık değildir ki sadece, ortaçağ engizisyon afaroz zihniyeti dinsel faşizm değil midir. ya da karşı cinse fiziksel ya da psikolojik şiddet uygulamakta cinsel faşizmdir. faşizm insanlık onuruna yakışmayan herşeydir, çeşitleri saymakla bitmez. vatanseverliğinse faşizmle uzaktan yakından alakası yoktur.
-faşistmisin?
-hangi anlamda?
-e habire masum pekakalılara(!) laf atıyorsun, sövüyorsun...
-faşistim yarraaam gel!
insansız hava aracı olan israil yapımı
heronlar kadar faşist değildirler.
ama o zaten adı üstünde "insansız."
(#14128426)
sözlük yazarları genellikle bi halttan anlamayan , bütün yapabildikleri salak salak başlıklar açıp dikkat çekmeye çalışmak olan tipler olduğu için, bu türden şahısların yaftalaması hem normaldir, hem de herhangi bir şey ifade etmez denmesi gereken yaftalama olayına hedef olmuş sözlük yazarıdır.

eskiden bu sözlük daha güzel bir yerdi. arada bir işimize yarayabilecek birşeyler okuyabiliyorduk. bu yeni nesiller kafada bişey olmayınca tabii, sözlüğü hoşça vakit geçirme yeri yaptılar. e herıld yani, "bilgi içerikli entry girebilmek" için öncelikle "bilmek" lazım. bilmeyen adam sadece kafasından öyle geçti diye sana "faşist" derse bunun ne kadar değeri olabilir ki?...bırak desin. ona faşist olmadığını ispat edince sana madalya takmazlar,o yüzden hiç oralı olmayacaksın. fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış, diyeceksin.
eğer vatan, millet, bayrak temalı entryler girmez faşizanlıksa evet faşistin bayrakla koşanıyım diyerek noktayı koyarım.
(bkz: faşist olduğunu sözlükte anlayan yazarlar)
(bkz: insan olmak nedir sorunsalı)
ey ergen gençliği
bana insan olmak nedir söylese ben bilmiyorum beni aydınlatsana bu konuda o zaman!
sen de bilmiyorsun, öyle değil mi?