bugün

şimdi kıllı adam iki arada bir derede kalmıştır. aldığı tepkilerden rahatsızdır ancak kıllarını aldırınca karşılaşacağı tepkileri düşünmektedir.
-lan hasannnn... lan sen kaşınımı aldın. erkek adam kaş alır mı? *
-hasan be agdamı yaptın *
örnekler çogaltılabilir.bu nedenle adamcağız kıllarıyla yaşamaya mahkumdur.bu da bu model bir insandır.
en asil duyguların insanıdır..
bitki örtüsü zengin insan tipidir.
(bkz: hali)
denizde görüldüğünde ''denize ayı girmiş'' yada ''anne adama bak çamura bulanmış'' tepkileriyle karşılaşabilecek insan modelidir.
insanı evlilikten soğutan hadise.

görsel
kışın üşümeyendir.
tek kelime ile tiksinc olan durumdur. birde o igrenc killari ile grur duyan cahil tipler varidir, kosarak uzaklasilmalidir.

(bknz: böggggggg)
(bknz: kilda keramet olsa ... )
efendim günlerden bir gün askerdeyim.

askerlik yapanlar bilirler, haftalık olarak temizlik ve kişisel bakım muayenesi yapılır! gerçi böyle yazınca da fazla tıbbi fazla bir bilimsel durdu, gerçek öyle değil tabi.

koltuk altı temizliği, tırnakların temizliği gibi birde çıplak ayakla çimenlerin üzerinde yürüterek vücutta ki elektriğin toprağa verilmesi gibi.

neyse efendim, bu bakım günlerinden birinde bütün takım soyunmuşuz bekliyoruz.

ardahan' lı bir arkadaşımız kulakları çınlasın bu arada gayet tüylü gayet kıllı bir vaziyette kendisi..

o sırada tabur komutan yardımcısı binbaşı' mız oradan geçmekte iken sırf bu arkadaş için aracı durdurup inmişti!

yanımıza gelip gayet sesli bir vaziyette arkadaşı gösterip " şuna bak şuna annesinden beş dakika daha geç doğsa! tüy yumağı olup çıkacakmış!" şeklinde akıllara zara bir tespitte bulunup kendisi, ardahanlı tüy yumağını ve bizi kahkalara boğmuştu.

ne bilim? anlatayım dedim.

fazla kıllı erkek diyince hep bu gelir aklıma. öyle işte. persil supra iyi akşamlar.
alsın tıraş makinesini kısaltsın diyeceğim erkektir. alsın tıraş makinesini kısaltsın diyeceğim erkektir.
Maymundan insanoğluna doğru olan evrimini tamamlamamış olan erkek.
(bkz: Maymun)
miranda kerr'in hoşlandığı erkek tipi.
"ben kıllı erkeklerden hoşlanıyorum" açıklamasından sonra kılsız sevgilisi orlando bloom'da döt olmuştu yazık.
ahanda miranda kerr. görsel hadi abazanlar tıraşa.
kışın herkes tir tir titrerken bu erkek üşüme problemi çekmez.
(bkz: kaptan mağara adamı)
kazak diye tabir edebileceğimiz oluşumun üzerine gömlek giyip, bir de düğmelerini göbek deliği hizasına kadar açan erkeklerdir. yaz aylarında daha bir takdir edilesidir.
omuzlarında bile kıl vardır bunların.
Hayatında tüy dökücü krem görmemiş erkektir.

Not: Has Anadolu Erkeğidir. Türktür.
fazla kıllı erkek tiksindiricidir, fazla tüysüz erkek de haşlanmış tavuk seviyor hissi verir. ortası en güzelidir.
boynunda ve yüzünde varsa bir çok kadını çılgınlıklara sürükliyebilir.
yazın işkence gibi geldiğidir.
3 arkadaş makina ile arkadaşımın sırtındaki kılları temizlediğimizi hatırlarım.adamda öyle bir kıl vardı ki yazın beyaz tişört giyse sanki alta siyah atlet giymiş gibi gözükürdü.tişörtü delip dışarı çıkan kıllarsa tam bir faciaydı.