bugün

"peşimden koşuyor bu benim" yanılgısındaki erkek profilidir.

ilgiyi suistimal etmekte üstlerine yoktur, yalnızlığı hakederler. sevilmek mübah değildir bunlara.
hemen, etrafındakiler tarafından, kalkan uzuvlarının indirilmesi gereken erkektir. ilgiyle izlenen erkeğe, "n'pıyorum lan ben?!" dedittirilmeli, gerekirse enseye şaplak göte parmak hareketi uygulanmalıdır.

zaten bu erkekler, bir süre sonra çıktığı her kızdan ayrılmaya başlar, en uzun ilişkisi 1 hafta olur, en sonunda birine sağlam şekilde vurulmadıkça da, bu döngü sürer gider.
bir anda beklediginden fazla ilgi gorup hayran kitlesi olusan erkegin hayal dunyasın da kendini prens ilan etmesi biri gazını alıncaya kadar suren bir durum.
doğru olabilecek bir iddiadır. zira askeriye de bir laf vardır, asker çük gibidir okşadıkça kalkar. askerlik görevi sadece erkeklere has olduğuna göre...
erkek camiasının yalnızca % 15 ini betimleyen durumdur.
(bkz: çok değer verilince kendini bir şey sanmak)
meali: erkeğin götünün kalkması...
daha önce hiç ilgi görmemiş, ilgi eşiği hep vasatın altında kalmış, daha açmamış, olmamış erkektir. karşısındaki hatundan msj alması, ya da aranması bile bünyesinde ağır tahribata yol açabilir. o anda şımarıyor olması, belkide bir ilki yaşıyor olduğu anlamına geliyordur.
çünkü fazla ilgi kime göre neye göre kuzum.
sadece erkekler için gecerli olan bir durum değildir.
(bkz: fazla ilgi gösterilen insanın sımarmaya baslaması)
yalnızca erkekler için geçerli olan bir durum değildir..

fazla ilgiyi bir kıza da göstersen şımarır,erkeğe göstersen de. e hal böyle olunca da ipin ucu kaçıyor biraz.her zaman aynı ilgiyi görmek istiyor kişi,göremediği zaman da genelde hep aynı cümledir bu; '' sen artık beni sevmiyosun.!'' der..

ona ilgi göstermekten daha zordur sevdiğine inandırmak.en iyisi ise; kararınca ilgilenmektir herkesle. fazla ilgilenince sapıtıyor inasanoğlu,dengesi bozuluyor. belki de kaldıramıyor fazla ilgiyi,alakayı..! olabilitesi yüksek bak bunların..!