bugün

bana pek akıl işi gelmeyen durumdur. tek avantajı taksit seçeneğinin olması gibi duruyor. adamlar zaten o taksiti yapıcam diye vade farkını bi güzel koyuyo. benim bilmediğim bir avantajı var mı? sayın yazar arkadaşlarım.
3 tl para istemektir. vermiyorum kazanmasınlar. evet.
yarımakıllı telefon almaktır.
Paranız yoksa zorunda bırakan durumdur.
Pişmanlıktır .
12 ay onumu dusunucem diye son bulur aklima gelince.
Sözleşmede bulunan faturanın kısıtlıya düşmesi durumunda tüm borcun tek seferde talep edileceği ibaresi gözlerden kaçmaktadır. Haliyle bir ay faturayı ödemekte gecikseniz kalan tüm borcunuz eklenir faturanıza. Tabi belirli tarifeler üzerinden yapıldığı için bu işlen o tarifenin de bi anlaşması vardır. Yine aynı şekil kısıtlıya alındığında taahhüt bozulmuş sayılacağından yararlandığınız tüm indirimler faturanıza yansıtılır.

Maaşınızın gecikme ihtimali varsa kalkışmayın derim. Sonra müşteri hizmetlerine sövmek birşey ifade etmeyecektir. Istediğiniz kadar da yetkiliyle konuşun.
Hem faturamı öderim hemde yeni telefonum olur kafasıyla alınan ve alınan telefonu normalde bile pahalı alırken birde operatörlerden kazık yemektir.eğer bu işlerden azıcık bile anlıyorsanız zaten bulaşmazsınız arkadaşlar.
yapılabilecek en büyük mallık. telefonu taksitle alıyorum diye tarifeye bağlıyorsunuz, telefonu hem normalden çok daha pahalıya alıyorsunuz, hem de operatör sizi kendisine muhtaç hale getiriyor. yani telefonu taksite bağladığınız taahhüt süresince operatör değiştiremiyorsunuz.
karşılığında 2 yıl taahhüt vererek ilgili gsm operatörünün kölesi olmaktır. zaten o 2 yılın sonunda da alınan telefon yavaşlıktan insanı hasta etmeye yetiyor.
Babamın her sene yaptığı durum. 24 Aylık cihazın taksidi bitmeden telefonu 3 kez kırıp yaptırdım.
akılsızlıktır. 24 ay taahhüt veriyorsun ve 2400 liralık telefon oluyor 3200 lira. tarifeden de sokuyorlar.
Bile bile Kazığın budaklısına oturmaktır ben oturdum bir oturan olarak tavsiyem uzak durun gidin ankesörlü telefon kullanın daha iyi en azından kafanız rahat olur.
Farklı Tür Soygunculuk Biçimidir. 2000 liralık Telefonu 3000 liraya almakla kalmiyip 65 tl üstü tarife yaptirimlarina dahi maruz kaliyorsunuz.
Tümden tu kaka ilan edilendir. Zaman zaman geri tepilmemesi gereken fırsatlar sunmaktadır. Tabi zamanında ödeme yapabilecekler için.
Cihazları piyasa fiyatını kampanya fiyatını takip ederek bunlardan yararlanırsanız karlı çıkarsınız.
Telefon maziye karışır sen hala fatura ödersin...
Hakkında sorularım olan etkinlik. Faturama ek telefon alacağım. Gidip puanımı kontrol ettirdim telefon verebiliyorlarmış ancak hat babamın üzerine. Hattı benim üzerime aldırdıgımda puanımda düşme olur mu? Bir de ek kredi kartı filan gerekiyor mu garantörlük için yoksa her ay paramı tt bayisinde yatırır gibi yatıracak mıyım? Hakim birisi mesaj atarsa sevineceğim.
Telefonunuzun akıllı sizin geri Zekalı olduğunuzu gösterir.
yurtdışında normalden oldukça avantajlı fiyatlarla telefon almakken, Türkiye de kazıklanmaktır.
Turkcell, vodafone veya avea artık kimden alıyorsan direk ona domalmaktır. telefonun fiyatını şişirirler, üstüne bir de faturayı şişirirler, bunun da üzerine bir de 2 yıl 3 yıl taahhütü kitlerler, buradan kervana bir takarlar gençliğini alırlar adamın gençliğini.
pişmanlıktır.
Resmen kazıklanmaktır.