faturalı telefon hattınıza yüzde 10 indirim almaktır. şimdi yanaşın gençler anlatayım yüzde 10 daha az fatura ödeyin. arayın müşteri hizmetlerini diyin ki hattı kontorlüye çevirmek istiyorum. onlar da çevirmeyin diye diyecekler ki neden falan faturalarım yüksek geliyor. memnunum tarifeden hattımdan ama yüksek geliyor. onlar bu sefer size öneride bulunacaklar isterseniz kalmanız için yüzde 10 indirim sağlayalım size diye. ne kadar falan diyin atlamayın hemen. bir ay önceki faturanızın yüzde 10u kadar indirimi alın tşk edin kapatın. telsiz parasını devlete vermemiş olursunuz en fazla. o da kârdır size. cınını yidiklirim.

add it : kurnazlıksa kurnazlık demek ki o paraya da o hizmeti alabiliyorsun. fazla ödemek enayiliğe girer ki telsiz vergisi ne amk. aldığım arabadan benden araba parası kadar vergi kestiler. bu işin de şarkı şurku yok, yurtdışında yaygın bu olaylar. sırf bu senin şark kurnazlığı dediğin şeylerin forumları var kekocum. ben o vereceğim vergiyle bir bira fazla içerim siz verin fazladan.
(bkz: şark kurnazlığı)
(bkz: buyuk hesaplarin adami)
yediği kazıklardan aklı bulanmış ve dolayısıyla dünyaya daha temiz daha pak duygularla bakan bir gencin dram kokan sözleri. seni seviyorum lan.