bugün

"anca başına geçer zaten" tarzı esprileri afaroz ederek yorumumu paylaşmak istiyorum. malumunuz mesut madrid'de. nuri'nin transferi de netleşmiş durumda. üstüne üstlük hamit de gidecekmiş. yakında servet, hakan balta, gökhan gönül, arda falan da giderse şaşmayalım. şimdi bu real madrid dünyanın en iyi takımı, tabii barcelona hariç. hatta tek tek ele alındığında daha iyi oyuncuları var. ama gel gör ki adamlar hem barca ile aynı ligde hem de ezeli rakip. ne yapsa etse karşısına bu herifler çıkıyor. barca'yı yenemedikçe başarılı sayılamıyorlar kendilerince.

bu noktada sanırım jose mourinho türk futbolcularının gaza ve galeyana gelip olmadık maçları kazanma yeteneklerinden yararlanmak istiyor. başka açıklaması makul gelmiyor bana.

o nedenle de buradan realli yöneticilere sesleniyorum; pepe'nin yerinde ben oynarım ama sadece barca maçlarında, kondisyonum anca ona elverişli. madem böyle bir yeniçeri ordusu yaratıyorsunuz, başına fatih terim'i getirin. kaybedecek birşeyiniz mi var sanki lan?!..
bu mantıkla jose mourinho nun bjk nin başına geçmesini gerektirecek olaydır.
sir alex ferguson'da gaziantep büyükşehirbelediyespor'un basına geçecekmiş. duyumlar öyle.
gaza gelen türk fuybol basınının iddiasıdır. o gaz bunlar 10 yıl yeter artık. madrid bilmem kaç kupa şampiyonluk kaldırır bizimkiler de madrid e 3 attık zheheheh diye yıllarca avunur.
http://kralspor.ensonhabe...m-geliyor-2013-04-11.html