bugün

yeni türkiye'de haber değeri olmayacak haberlerdendir. "ee, ne olmuş yani" diye cevap alabilirsiniz muhatabınızdan.

"skandal, geçen yıl Fatih’in Eski Eserlerini ihya ve Koruma Derneğinin Başkanı seçilen i. A. derneğin gelir gider kayıtlarını istemesiyle başladı. i. A. ve beraberindeki üç kişi, Fatih Camisi’ndeki Cuma namazı çıkışı toplanan bağış parasının çok altında bir miktarın kayda geçtiğini belirledi. Ayrıca dernek odasındaki bir kutuda toplamda 1.100 gram altın bulundu. Defter taramalarında da geçen Ramazan ayında 336 bin lira toplanmasına rağmen 32 bin lira toplandığına dair makbuz hazırlandığı görüldü.

derneğin 22 yıldır yönetimdeki Ahmet Ali Rıza A., kardeşi Mahmut A. ve Recep Ö. Recep Ö isimli Şüphelilerin istanbul Başakşehir, Bahçeşehir ve Kayaşehir ile Afyon’da çok sayıda tarla, arsa, daire ve dükkân aldıkları iddia edildi."

(bkz: https://www.birgun.net/ha...iler-cebe-indirmis-413573)
Bismillah götür hacı ekmeksiz.
Daha önemli şeyler var para pul geçin bunları.

görsel
Daha oralara yardım eden varsa onların oy kullanma yetkisi yoktur. Seçim sonucunu olumsuz etkileyen aklı girdik unsurların oy kullanması engellenmeli.
oğlum niye şaşırıyorsunuz.

yardım etmek için para toplanmaz.

çalmak için toplanır. gerçekten yardıma muhtaç birileri varsa. o parayı iç edemezsin. ortaya çıkar. tezgah kurarak toplarsın ancak. türkiye de çoğunlukla böyle olmuştur.

hepiniz yaşadığınız ülkeden bihabersiniz.

bazı camilerin tarikatleri olur. onlar olmadan para toplayamazsınız.

onlar da bir süre sonra camiyi sahiplendiği için namaz kılmaya gelenleri müşteri gibi görmeye başlar. bedavadan gelip vaaz dinleyip gidiyorlar diye karşılığını almak için dümen çevirirler.

bunu ilk defa duyuyor olamazsınız.
Siradan olaylar. Devlet dahil hiçbir yardım kuruluşuna, tek kuruş yardım da bulunmuyorum, bunu ilke edindim.
görsel
Cami tuvaletlerine para veren, cumadan sonra bağış kutusuna para atan düşük iq'luları ilgilendiren bir olay. Açıkçası gayet komik bir olay sadece gülüyorum. Bunları silkelemeyen kalmadı.
müslümanlar para işinde sapıtıyor. para, kadın, makam hepsinde imtihanı kaybediyor. maalesef.
Olmaması haber olur.
kurumuş boğazım.
olmasa şaşardık olayıdır.
Toggu durdurmaya çalışan kitlenin yeni hamlesidir.
güncel Önemli Başlıklar