bugün

an itibari ile fark ettiğim ve beni dumur eden hadisedir. eşim hayvanlara olan sevgimi bildiği için dün mesai çıkışı bana 2 tane* balık almış* her neyse bunları koyacak akvaryum olmadığı için şimdilik fanusta beslemeye karar verdik. neyse bunlar dünden beri sırt üstü, balıklama, serbest stil yüzüyorlar falan derken. içlerinden beyaz olanı ben her fanusun önünden geçişimde bir hareketleniyor, artistlik hareketler falan yapıyor. dedim acaba bir şeyler mi demeye çalışıyor eğildim fanusa doğru bu arada evde rahat elbiseler giymeyi hadda çoğu zamana giyinmemeyi tercih ederim ben. neyse dedim ya fanusa doğru eğildim ne göreyim bizim beyaz balık bana doğru öpücükler gönderiyor. önce normaldir diye düşünürken bir kaç saniye sonra minnacık pipisini yüzgeçlerinin arasına alıp mastırbasyon yaptığını farkedince anladım aşık olduğunu. tabi bu küçük pipi jestini karşılıksız bırakmadım ve onu sudan çıkarıp dudaklarına bir öpücük kondurdum. sanırım eşimi bir balıkla aldatacağım sözlük.*
hayatımda okuduğum en komik hadisedir.
imkansız ama gerçekte olamaz öyle bir durum., balığın işi zor de hadi rastgele ne diyeyim yolunuz açık olsun.
mastırbasyon. *Balığın eşcinsel olma durumudur.
bulmuşun gül gibi balığı kaçırma bence.

(bkz: hadi hayırlısı)
yarım yarım yardıran hadisedir.
an Ve an tazelenen bir aşktır. çok kişi her an yenilenen bir aşk ister. değerinin bilinmesi gerekir.
3 saniye sonra tekrar aşık olması muhtemeldir.
bu hadiseden sonra durex firması balıklar için prezervatif yapma çalışmalarına başlamıştır.
sevişesi gelmiş yazar fantazisidir.

- olur öyle zaman zaman!
dişi kedinin sahibine aşık olmasından daha kötü değildir. evde yalnız bıraktığınızda yemeden içmeden kesilmesini mi dersiniz. yoksa ben yokken evde insan içine çıkmayıp paso uyumasını mı? ve kapının önünden her insan geçtiğinde kapıya koşturmasını mı dersiniz. emin olun kedinin aşık olanı daha bir bağımlı oluyor. o yüzden evde yalnız bırakamıyorum hiçbir zaman.

ancak benim kediye buradaki gibi hiç cinsel gözle bakmadım bizimkisi baba-kız ilişkisi. akvaryum balığının pipisini çıplak gözle görebilenlere saygılar...*
canım ya.
(bkz: işte bunlar hep seks)