bugün

internetten para kazandıran bir sitedir. addmefast i bilenler vardır karşılıklı takip, beğeni vs. ile kredi biriktirip onunla facebookta fotoğraf beğenisi twitterda takipçi arttırılırdı. fanslave de addmefastin hemen hemen aynısı, tek fark kazandığınız kredi paraya çevrilip cebinize girebiliyor. tabi adamlar para veriyor 1 beğeni yapınca 1 lira verecek değiller. ama her 200 krediye 1 euro gibi bir rakam tekabül ediyor. facebook twitter hesaplarınızı güvenle bağlayıp beğeni, takip vs. yapabilirsiniz. 17 saatte bir yeni kredi imkanları yükleniyor. her sortide ortalama 10 dakikada 100 kredi kazanılıyor (0,5 euro = 1,5 lira) , tabi biraz az ama biriktirerek zamanla büyük meblağlara ulaşılması garanti. ilgisini çekenlere şöyle linkini verebilirim (yasak mı bilmiyorum modlar kusura bakmasın) :

http://tr.fanslave.com/?ref=1380449
gerçekten çok enteresan ve ilgi çekici bir sitedir.

edit : oğlum az ilgilenin yoksa akşama kadar bu başlığı uplayıp duracak adam.
dikkatimi cezbeden bir site. işi gücü bıraktım bunu inceliyorum.

vakit harcayarak, örneğin, günde 22 saat, 3 ay sonra yarım et döner ayran alınabilir. koptum resmen işe dönemiyorum.
kullanmanızı tavsiye ederim beyler, 5 günde 1,60 euro biriktirdim. internet alemi için çok iyi para.